Aleyna Tilki'nin Kaldırılan Klibi Tekrar Yayınlandı! - Teknozizi
Aleyna Tilki'nin Kaldırılan Klibi Tekrar Yayınlandı! - Teknozizi

Aleyna tilki’nin geçtiğimiz günlerden yanlışlıkla telif atılmıştı ve youtube’den askıya alınmıştı. Klib bu sabah saatlerinde tekrar yayınlandı.

Aleyna tilki’nin “Cevapsız Çınlama” adlı klibi geçtiğimiz günlerde Aleyna tilki adlı bir youtube kanalı tarafından telif atılmıştı ancak bu şarkını gerçek sahibi NETD Music, klibi tekrar yayınladı.

Telif öncesinde Bu olayın Aleyna Tilki’nin kendi şarkısını neden telif hakkı yüzünden kaldırttığı sorusu gündeme gelmişti. Fakat Netd Müzik cephesinden, DMC’nin Genel Müdürü Samsun Demir, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile olaya açıklık getirdi. Bütün sorun, sahte hesap yüzünden. Demir’in yaptığı açıklama şu şekilde:

“Değerli müzikseverler,

Bu gece YouTube’a kendini Aleyna Tilki adıyla tanıtan birisi başvurmuştur.Klibi için izin vermediğini beyan etmiştir. Bu başvuru nedeniyle maalesef YouTube Emrah Karaduman & Aleyna Tilki “Cevapsız Çınlama” klibini kapatmış bulunmaktadır. Bu kişinin tespiti için gerekli yasal başvuruları yapacağız. Diğer yandan YouTube nezdinde başvuruda bulunuyoruz. Bu konuyu en kısa sürede çözmek için çaba sarfedeceğimizi bilmenizi isterim.”

İLGİLİ HABER:   Aleyna Tilki'nin Şarkısı Neden Telif Yedi Resmi Açıklama Geldi!

Ancak bu sabah saatlerinde NETD Music kanalında klib tekrar yayına alındı.

Video’yu aşağıda izliyebilirsiniz.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...