Angry Birds Evolution İOS ve Android Platformları İçin Yayınlandı! - Teknozizi
Angry Birds Evolution İOS ve Android Platformları İçin Yayınlandı! - Teknozizi

Angry Birds şimdi de yetişkinler için sıra tabanlı rol yapma oyunuyla iOS ve Android cihazlarınıza eğlence getiriyor. İşte huzurlarınızda Angry Birds Evolution!

Rovio, oldukça sevilen Angry Birds markasından istifade etmeyi yeni oyunlarla sürdürüyor. Bu sefer de daha çok yetişkinleri hedef alan sıra tabanlı bir rol yapma oyunu olarak sunulan Angry Birds Evolution karşınızda.

Angry Birds Evolution

Sıra Tabanlı Rol Yapma Oyunu: Angry Bird Evolution

Angry Birds için yeni bir oynanış türü getiren oyun yaramaz mizah, popüler kültür göndermeleri ve klasik sıra tabanlı rol yapma savaşı unsurlarıyla öne çıkıyor. Oyunda Kuş Adası’nda şeytani Bacon A.Ş.’ye karşı mücadele veriyorsunuz. Angry Birds Evolution, geliştirebileceğiniz 100’den fazla yeni kuşa sahip ve çok daha fazlası yolda. Kuşlar 5 farklı sınıfa ayrılıyor ve her biri eşsiz yeteneklere sahip. Yumurta hırsızı domuzların çeşitliliği ise şu an için 90’ın üzerinde. Saldırıların ise orijinal Angry Birds’teki gibi kuşları geriye çekip bırakır şekilde yapılması güzel bir detay olmuş diyebiliriz.

Haftalık etkinliklerin de olacağı ve harika ödüllerin sunulacağı belirtilen oyunda, ekstra nadir kuşları elde etme şansınız bulunuyor. Ayrıca klan kurarak veya bir klana dahil olarak ilerleme şansına sahipsiniz. İki takımın girebildiği ve sadece bir tarafın sağ çıkabileceği Oinktagon’da gerçekleşecek PvP turnuvaları da oldukça zorlu geçeceğe benziyor.

Angry Birds Evolution
Angry Birds Evolution

iOS ve Android için Angry Birds Evolution’ı indirip oynamak ücretsiz ancak aylık üye olanlara her ay özel avantajlar sağlayan bir üyelik hizmeti sunuluyor. Aylık üyeliğin fiyatıysa 24,99 dolar gibi oldukça yüksek bir bedele sahip. Bu üyelikle her gün Premium yumurta bileti ve mağazadan satın alımlarda yüzde 10 daha fazla altın ve cevher sağlanıyor.

Umarız Rovio köklerine dönmeyi de ihmal etmez ve bir Angry Birds 3 oyunuyla da karşımıza çıkar.

Alttaki Bağlantılardan İndirebilirsiniz

İOS İÇİN İNDİR ANDROİD İÇİN İNDİR

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...