ANKI, Hızlı ve Öfkeli Filminin Oyuncak Arabalarını Çıkardı! - Teknozizi
ANKI, Hızlı ve Öfkeli Filminin Oyuncak Arabalarını Çıkardı! - Teknozizi

Anki, önümüzdeki ay Hızlı ve Öfkeli‘ye özel bir hatla Overdrive akıllı oyuncak arabalarını çıkaracağını açıkladı.

Yeni tasarımları iki tanınabilir araba içerecek: Hobbs ‘MXT ve Dom’un Buz Şarj Cihazı. Sanırım filmleri izlerseniz bu arabaların ne olduğunu bileceksiniz. Markalı otomobillerin ötesinde, oyuncuların üzerinde Hızlı ve Öfkeli adı bulunan özel bir modüler parça da kazanacaklar.

Anki’nin oyuncak arabalarının arkasındaki fikir, fiziksel olarak araçlar ile bir parkur inşa etmeniz ve onlarla bir uygulamada kontrol bile edebileceksiniz. Arkadaşlarınızla ya da AI aleyhine yüzleşebilirsiniz. Bu yeni kit, filmlerin hikayeleri göz önünde bulundurularak yapılan oyunlar içeriyor.

Set, 16 Mayıs’dan 169.99 $ ön sipariş verecek. İki araba ve çoklu parça parça ve korkuluklar ile bir şarj platformu içerir.

İLGİLİ HABER:   Hızlı ve Öfkeli Filmin Ne Zaman Son Bulacağını Açıklandı!

Ancak, Eylül ayına kadar gemi gelmeyecek, bu da inanılmaz derecede uzakta. Sadece dört ay boyunca beklemek zorunda değilsiniz, fakat en yeni Öfkeli Öykü filmine olan bağ, esas olarak bu noktada yok. Yine de, franchise için sevginin ölümsüz olduğunu, beklemeye değer olabilir. Artı, tatil için vaktinde olacak.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...