Apple'nin Yeni Mağazası MacBook Air'e Benziyor! - Teknozizi
Apple'nin Yeni Mağazası MacBook Air'e Benziyor! - Teknozizi

Amerika’nın Şikago eyaletinde açılmaya hazırlanan Apple’nin MacBook Air mağazası böyle görüntülendi.

Amerika’nın Şikago şehrinde bir süreden beri devam eden inşaat, yavaş yavaş beklenen görüntüsünü andırmaya başladı. Yeni bina tamamlandıkça, Apple’ın neyin peşinde olduğu net bir şekilde anlaşıldı. Apple, yeni mağazasını Macbook Air görünümünde yapmayı tercih etmiş.

So apparently the new #applestorechicago looks like a giant #laptop. #underconstruction #viewfrommyoffice @choreographics

KAOS Since Always (@kaos_since_always)’in paylaştığı bir gönderi ()

Apple müşterilerinin gözünde hoş ve kalıcı bir şekilde kalına bilmesi için elinden gelen tüm tasarımlarını yapıyor. Yanlız tasarım detayları henüz net olarak bilinmediği için kimseden bir şey söylemiyor, ancak bazı kullanıcılar binanın açılıp kapanacağını hatta içerisinde devasa bir klavyetouchpad gibi bilinen dizüstü bilgisayar özelliklerinin olacağını düşünüyorlar. Böyle bir şey olur mu bilinmez, ancak eğer gerçekleşirse de dünyanın en büyük dizüstü bilgisayarı olacaktır.

New #flagshipstore #apple #applestore got the roof on #michiganave #chicago

Wojtek Gil (@woyteg)’in paylaştığı bir gönderi ()

Apple’ın ülkemizde çok sınırlı bir sayıda mağazası bulunmakta sizcede ülkemizde Apple mağazalarına bu şekilde sanatsal çalışmalarla çoğaltması güzel olmaz mıydı?

İLGİLİ HABER:   Apple'ın internet geçmişini kaydettiği ortaya çıktı: Tüm gizli bilgiler Apple'ın elinde

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...