Bildirim Noktaları'nı Android O'da Kullanmak Artık Mümkün! - Teknozizi
Bildirim Noktaları'nı Android O'da Kullanmak Artık Mümkün! - Teknozizi

Muhtemelen Android 8.0 sürümünden birkaç ay sonra çıkaması bekleniyor, ancak bu ayın başlarında en ilginç yeni özellik ve eklemelerinden bazılarını Google I / O’ya bir göz attırmıştı.

Google’ın olay sırasında gösterdiği özelliklerden birine, bildirimde bulunulduğunda uygulamalarda görünen küçük noktalar olan Bildirim Dotları adı verildi. Android O bu yıl ilerleyinceye kadar bildirim noktaları denemek mümkün olmayacak, ancak şu anda telefonunuza bu özelliğin gayri resmi bir sürümünü ekleyebilirsiniz.

Bu hafta, Nova Launcher 5.2’nin ilk beta sürümü Google Play’de yayınlandı. Bazı küçük düzeltmeler ve performans iyileştirmeleri ile birlikte, en son güncelleme başlatıcıya özelleştirilebilir bildirim noktaları ekliyor. Uygulama simgesinde nerede görüneceğine ve ne kadar büyük olacağına kendiniz karar verebilirsiniz. Gerçek noktalar gibi, Nova Launcher’ın bildirim noktaları da görünen uygulama simgesinin renk şemasına uyacaktır.

İLGİLİ HABER:   Android O'nun En Çok Merak Edilen Sorusu: Android O İsmi Ne Olacak?

Android O’da görünecek bildirim noktalarının tam bir kopyası değil ancak yeni özelliğin deneme sürümünü kullanmak istiyorsanız Android O beta sürümünü indirmekten başka bir şey yapmanızın en iyi yolu bu olabilir. Ne yazık ki, Android beta sadece Nova evrensel olmasına rağmen belirli telefonlarda kullanılabiliyor.

Eğer, Nova Launcher en son sürümünü denemek istiyorsanız hemen Google Play’den indirebilir ayrıca apk’sini indirmek istiyorsanız APKMirror’dan indirebilirsiniz bağlantılar aşağıdadır.

APKmirror’dan İndir

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...