Çağatay Akman'dan Yepyeni Bir Klip:
Çağatay Akman'dan Yepyeni Bir Klip: "Sensin Benim En Derin Kuyum" - Teknozizi

Çağatay Akman ‘Sensin Benim En Derin Kuyum’ adlı yeni şarkısı müzikseverlerin beğenisine sunarken sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada parçanın tüm dijital müzik platformlarında yerini aldığını belirtti.

‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’ ile ilgili tartışmalar devam ederken Akman yeni şarkısında da başka bir sanatçıdan ‘sample’ kullandığını dile getirdi. İşte, Çağatay Akman’ın yeni klibi ve parça ile ilgili detaylar…

“Gece Gölgenin Rahatına Bak” adlı parçası ile Youtube’da büyük bir başarı yakalayan Çağatay Akman yeni şarkısını yayınlandı.

“Sensin Benim En Derin Kuyum” adlı şarkının söz ve müziğinin Çağatay Akman ile Ahmet Hatipoğlu’na ait olduğu ifade edilirken parçanın aranjesini Volkan Sönmez üstlendi.

Yekta Özbilen’in yönetmen koltuğuna oturduğu klipte Akman, 4 adet kadın oyuncu da eşlik etti.

2 farklı mekanda çekilen klip Youtube üzerinde 2645 Records adlı platformda yayınlandı.

Parçanın bir bölümünde kullanılan sample ise “Sie Lieght Mein İn Armen” adlı şarkısı ile tanınan ve Almanca arabesk söyleyen Muhabbet’e ait.

1 saatlik süre içerisinde 100 bini aşkın izlenen şarkının Deezer, Spotify, i Tunes, Fizy ve tüm digital platformlarında yer aldığı da açıklandı.

İLGİLİ HABER:   Anna RF, Çağatay Akman ve Takipçilerine Türkçe Mesaj Yazdı!

“Gece Gölgenin Rahatına Bak” adlı parçada kullanılan sample nedeniyle bir süredir tartışmalar devam ederken genç şarkıcı bu kez tartışmaya mahal vermeden telif haklarının Muhabbet adlı sanatçıdan satın alındığını açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde 200 milyonu aşkın izlenen video klibin Youtube’da yayından kaldırılması üzerine hukuk sürecini başlatan Akman, menajeri ile birlikte bir televizyon programının konuğu olmuştu.

Anna RF’in şarkısında yer alan melodilerin Mehmet Ali Sezer’e ait olduğunun bilir kişi raporu ile kanıtlandığını dile getiren menajer bu parçanın telifinin Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Mehmet Ali Sezer’e verildiğini dile getirdi.

Kendilerinin de Sezer’e gerekli telif haklarını ödediklerini dile getiren Akman,”Türkiye’den alınanı geri getirdim” ifadelerini kullandı.

İşte, genç şarkıcının yeni klibinden kareler ve parçanın tanıtım videosu…

AYRICA ALTTAKİ VİDEO’DAN İSE “Çağatay Akman’ın Gece Gölgenin Rahatına Bak Şarkısı Neden Telif Yedi?” ADLI VİDEOMUZU İZLİYEBİLİRSİNİZ.

6 YORUMLAR

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...