Call of Duty WWI 2 Resmen Duyuruldu! - Teknozizi
Call of Duty WWI 2 Resmen Duyuruldu! - Teknozizi

CALL OF DUTY: WORLD WAR II OYUNU İÇİN GERÇEKLEŞTİRİLECEK LANSMANIN TARİHİ RESMİ OLARAK AÇIKLANDI. 26 NİSAN GÜNÜ KİMSEYE SÖZ VERMEYİN

Bir sonraki Görev Çağrısı İkinci Dünya Savaşı’na geri dönüyor. Geçtiğimiz ay söylenildiği gibi, askeri atıcı serisi, geçen yılın gelecekteki Sonsuz Savaşı’nı, serideki ilk üç oyunla aynı şekilde, ikinci dünya savaşı sırasında yeni bir unvanla takip ediyor. Call of Duty: İkinci Dünya Savaşı, 2011’deki Modern Warfare 3 ve 2014’teki Gelişmiş Savaş’ın arkasında Call of Duty odaklı stüdyo Balyoz Oyunları tarafından geliştirilmektedir.

Zamandaki geri çekme, serideki en son oyunun bilim kurgu ayarına tepki olarak görünüyor. Activision CEO’su Eric Hirshberg, Şubat ayındaki kazanç çağrısı sırasında “Sonsuz Savaş büyük bir oyun yeniliğine sahipti” dedi. “Fakat aynı zamanda tüm taraftarlarımıza hitap etmeyen bir ortam da vardı.”

Ancak şimdi itibariyle bir sonraki Call of Duty hakkında fazla detay yok. Activision, isim ve geliştiricinin yanında atıcı hakkında bir şey açıklamadı.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...