Ceza Yine Sahnede, Bu Sefer Dünya Çağında Viral Oldu! - Teknozizi
Ceza Yine Sahnede, Bu Sefer Dünya Çağında Viral Oldu! - Teknozizi

Rap şarkılara reaksiyon veren popüler yabancı youtuberlar, son aylarda onlarca ceza’nın şarkılarına tepki verdikleri videolar yayınladı.

Youtube‘un popüler reaksiyon kanallarını herkes artık biliyoruz. Bu videolarda bir konuda uzman ya da halkın içerisinden rastgele seçbilimselş kişiler, belli şeyleri deneyimliyor ve denedikleri şeyler hakkındaki yorum yapıyor. özellikle Amerika benzer biçimde ülkelerde fazlasıyla popüler olan bu konsept, bu kere türk rapçi ceza’yı konu edindi.

özellikle rap şarkılara reaksiyon veren onlarca youtube kanalı, son birkaç aydır aniden türk rapçi ceza’nın suspus ve holocaust şeklinde şarkılarını dinlerken reaksiyon verdikleri videolar yayınlamaya başladı. Bu videolar 1.000 – 300.000 arası imajlenme alırken aniden yaşanmış olan patlamayla birlikte üç ayda onlarca ceza şarkılarına tepki videosu yayınlandı.

İLGİLİ HABER:   Drone Kazası : 30 Gün Hapis Cezası Aldı

Bu viral patlamasıyla beraber hem dünyada bununla birlikte ülkemizde tanınan ve türkçe rapin üstadı yakıştırması yapılan ceza hayattaki şöhretini arttırmış oldu. Ek olarak ceza’nın şarkılarına meydana getirilen yorumların çoğu zaman müspet olduğunu da belirtelim.

KAYNAK: WebTekno

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...