Facebook, Önümüzdeki Ay Çok Gelişmiş Şovlar İle Gelecek! - Teknozizi
Facebook, Önümüzdeki Ay Çok Gelişmiş Şovlar İle Gelecek! - Teknozizi

Facebook’un sanal gerçeklik , yapay zeka ve devam eden projelerle bugünlerde yalnızca bir sosyal ağ olmanın ötesinde yeni çizelge çizmesi planlanıyor.

Raporlara inanılırsa Mark Zuckerberg’in imparatorluğu çok yakında orijinal video şovlarına da genişleyecektir.

Business Insider’a göre Facebook, Haziran ayında web’e girecek olan “TV benzeri şovlar” sloganına hazırlanıyor. Gelecekte yapılacak daha çok programla içeriğin ilk baskısında yaklaşık iki düzine gösteri yer alması bekleniyor.

Açıkçası, hem büyük bütçeli hem de tam boy gösterileri ve daha önce 5-10 dakikalık kısa videoları ile YouTube’daki çok miktarda içeriğini gördük. Bu daha kısa programlar her gün yenilenmeye yönlendirilir.

Bana parayı göster

Fikir, Facebook’u kendi platformunda video üzerinde daha fazla kontrole sahip olmak ve elbette kullanıcıları nişanlı tutmak için, gördüğümüz son yıllarda Netflix, Hulu, Google, Snapchat ve hatta Apple daha göz bebeklerini çekmek için kendi orijinal programlamaları üzerinde çalışıyordu. Video reklamlar şovların yanında da çalıştırılabilir.

İLGİLİ HABER:   Facebook, Tüm Kullanıcıları İçin 360 Derece Canlı Görüntüler açıyor

Raporda, sanal gerçeklik buluşması programı Haziran ayında başlayacak programlardan biridir ve görünüşe göre gençlerin merkezli içeriği gündeme getiricek. Bu görünüşe göre Facebook hala gençleri çalmakla takıntılı Snapchat’tan da fazla hite ulaşabilmek için zaten Facebook 2milyar kullanıcıya ulaşmış ne gerek var :D. Spor günde mi ise, Facebook’un görünüşte keşfedildiği başka bir alandır.

Bütün bunlar, Facebook’un sahip olduğu “planları bilen” anonim kişilerden geliyor, bu yüzden henüz resmi değil ve başlatma tarihinin ileriki tarihte itilebileceğine dair ipuçları var. Her halükârda, şu an tüm sıkıcı şeyleri izlemeniz iyi olur.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...