Samsung Galaxy Note 7R İlk Görüntüleri Sızdırıldı! - Teknozizi
Samsung Galaxy Note 7R İlk Görüntüleri Sızdırıldı! - Teknozizi

Samsung‘un bir ara elinde patladığı Galaxy Note 7’yi kullanıcılarına unutturabilmek adına Note 7R’yi satışa sunucağını açıklamıştı.

Samsung’ta hatırlayacağınız gibi Note 6 çıkarmayıp direkt Note 7’ye geçiş yapmıştı, ancak Note 7 kısa bir süre içinde elinde patladı. İlk başta çin’de olmak üzere dünyanın her yerinde hatta belki hatırlarsınız vodafone bayisinde bile Note 7 patlaması meydana gelmişit. Samsung şirketi ise bunlara karşın kullanıcılarını mutlu etmek adına ve onların özgüvenini kazanmak adına Note 7 adına yepyeni bir telefon üreticeğini açıkladı ve işte Note 7R.

Note 7R, Samsung’un açıklamsını teknozizi.com’da haberini paylaşmıştık. Ancak şimdi ise bu konu hakkında Note 7R’nin sızdırlımış ilk görüntüleri yayınlandı.

İki gün önce sızdırılan bu yeni görüntüler telefonun tasarımı ile ilgili yeni detayları ortaya çıkardı. Galaxy Note 7R ilk bakışta geçtiğimiz yıl çıkan Note 7 ile birebir aynı görünüyor. Ancak iki telefon arasında ufak farklılıklar var. Mesela bu yenilenmiş versiyonun arka yüzünde, telefonun yeni versiyon olduğunu gösteren bir R harfi bulunuyor.

İLGİLİ HABER:   Samsung Galaxy S8'de Note 7 Gibi Patlar Mı?

Böylece telefonu satın almak isteyenler aldıkları cihazın sorunlu ürünlerden biri değil de yenilenmiş ve bataryası değiştirilmiş cihazlardan olduğu kolayca anlayabilecek.

Tabi Samsung, bu sefer batarya işine baya bir önem vermiş görünüyor çünkü bu telefonda elinde patlarsa kısaca artık kimse bu şirket adına olan telefonları alamıyacak ve özgüven kazanamicak. Umarız Samsung, bu telefon ile işini baya yürütür.

Peki siz olsanız Samsung’mu kullanırsınız yada iPhone’mu Samsung ise hangi modeli? Yorumda açıklamalarınızı belirtin…

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...