Galaxy S8'de
Galaxy S8'de "Kırmızı Ekran" Şikayetleri Durmuyor! - Teknozizi

Güney koreli bazı kullanıcılardan samsung galaxy s8 ve galaxy s8 plus hakkında ciddi şikayetler geliyor. Bazı galaxy s8 kullanıcıları öfkeli.

Galaxy note 7 ile yaşanan geçen yılki fiyaskodan sonra, şirketin galaxy s8 ve galaxy s8 + ile hiçbir probleminin yaşamaması çok önemli. Bu yüzden firma, müşterilerinden ek zaman istek etti ve amiral gemisi modellerinin piyasaya sürülmesini geciktirdi. Lakin son birkaç gün arasında, cenup kore’deki bazı galaxy s8 ve galaxy s8 plus sahiplerinden şikayetler gelmeye başladı. şikayetlerin sebebi ekranlarda görülen garip, kırmızımsı bir renk tonu.

Soldaki cihaza dikkat!

Laf konusu cihazlara ait fotoğraflar web ortamına düşmeye başladı. Samsung söz konusu haberler üzerine açıklamada bulundu: “bu bir kalite sorunu değil. üstelik telefon ayarlarından kolayca düzeltilebiliyor. Ekranda hala kırmızımsı renkler var ise, müşteriler teknik servislerimizi ziyaret edebilirler. ”

İLGİLİ HABER:   Samsung Galaxy S8'in Mini Verisyonu Çıktı!

Ama bu izahat pek çok galaxy s8 ve galaxy s8 plus sahibini rahatlatmadı. Bir sanayi analisti, problemin “yüksek talebi karşılamak ve ehil sayıda telefon üretmek için samsung’un acele etmesiyle” ortaya çıktığını savundu. Analist, “samsung’un telefonun renk dengesini ayarlamak için derin kırmızı renk teknolojisini kullandığını” iddia etti. Umarız söz konusu sorun en yakın zamanda çözülür, çünkü samsung’un ikinci bir hata yapma lüksü yok.

KAYNAK: http://www.webtekno.com/galaxy-s8-cephesinden-kirmizi-ekran-sikayetleri-geliyor-h27991.html

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...