God of War Çıkış Tarihi ve Oyunun Tanıtım Videosu Yayınlandı! - Teknozizi
God of War Çıkış Tarihi ve Oyunun Tanıtım Videosu Yayınlandı! - Teknozizi

E3 2017’de oyun severlerin bir hayli merak ettiği God of War’ın yeni sürümü ne zaman çıkacağı merak konusuydu işte oyunla ilgili herşey.

Los Angeles’ta gerçekleşen E3 2017’de geçtiğimiz gün sahne sırası Sony’deydi. Japon teknoloji devi, önümüzdeki dönemde PlayStation 4 için çıkacak oyunlar hakkında önemli bilgiler verdi. Fakat Sony etkinliğinin en çok merak edilen oyunu hiç şüphesiz yeni God of War’dı. Bizleri Kratos’un olgunluk yıllarına götürecek olan God of War için yeni bir video yayınlandı.

Yaklaşık olarak 5 dakikalık bir uzunluğa sahip olan videonun oyun hakkında önemli detaylar verdiğini söylemek mümkün. Öncelikle Kratos’un kalkandan, kılıca hatta baltaya kadar pek çok değişik silah kuşandığını görüyoruz. Fakat bu silahlar arasında, önceki GoW oyunlarında kullandığımız zincirli kılıçlar bulunmuyor.

İLGİLİ HABER:   Samsung Galaxy J5(2017), Çıkış Tarihi ve Satış Fiyatı Belli Oldu!

Oyunun genel hikaye kurgusunun Kratos ve oğlu üzerine kurulu olduğunu da söylemek mümkün. Hatta oyun boyunca Kratos’un oğlunun da aktif olarak var olacağını tahmin edebiliriz. Hatta bazı bölümlerde Kratos yerine bu karakterle de oynamamız mümkün olabilir.

Videoda yine dev gibi yaratıklarla amansız mücadelelere girdiğimizi gördük. Yani aksiyon dozajı eski God of War oyunlarında da olduğu gibi yine üst seviyelerde olacak.

Elbette son olarak GoW çıkış tarihi. Videonun sonunda da belirtildiği üzere yeni God of War oyunu 2018’in hemen başlarında raflardaki yerini alacak. GoW’un çıkış tarihi önümüzdeki günlerde tamamen netlik kazanacaktır.

Sony’nin E3 2017 kapsamında God of War için yayınladığı tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...