Google Doodle Yarışmasında 4 Kişi Kazandı - Teknozizi
Google Doodle Yarışmasında 4 Kişi Kazandı - Teknozizi

Uzun bir hafta oldu ve şüphesiz bazılarımız için bir downer var. Biraz tezahürüne ihtiyacınız varsa, en son google doodle’ı deneyin.

Farklı ırkların, dinlerin ve gövde tiplerinin bir öbek arkadaşını yayınlayan bu sempatik fotoğraf “a peaceful future” başlıklı. Bu, connecticut’tan 15 yaşındaki ve doodle 4 google’ı kazanan sarah harrison’ın eseridir. Müsabaka.

Amerikan çocuklarına yönelik müsabaka geçen yıl başladı. çocuklardan gelecek için ne görmüş olduklerini çizmeleri istendi. Finalistlerin çizimlerinin çoğunu parlak, renkli ve sosyal sorumluluk bildiriı olarak görüyoruz – bir ihtimal geleceğimiz beklediğimizden birazcık daha parlaktır.

Sarah, 30.000 $ ‘lık bir burs ve okul için 50.000 $ teknoloji yardımı kazanıyor. Ek olarak, google ana sayfasındaki doodle ile bütün dünyanın dikkatini çekiyor.

İLGİLİ HABER:   Google'den Kadınlar Günü için Doodle Yaptı

Geleceğin öteki imajleri içinde, geri dönüştürülmüş e-atıklardan, bir mobil hastaneden toplanan bir anakart resmi ve bir manifatura mamut da dahil olmak üzere soyu tükenmiş hayvanların geri dönüşü resimleri yer alıyor.

KAYNAK: https://doodles.google.com/d4g/

 

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...