Google Oturum Açma Sayfasının Tasarımı Değiştirdi! - Teknozizi
Google Oturum Açma Sayfasının Tasarımı Değiştirdi! - Teknozizi

Google geçtiğimiz günlerde yeni materiyal tasarımını tüm dünya’ya sunmuştu. Ancak bu tasarım demo halinde yayınlanmıştı şimdi ise tüm sürümüyle herkese sunuldu.

Google’nin giriş sayfası gmail, youtube, adsense ve diğer hesaplara girebilmemiz için bizlere sunduğu bir sekme olarak tanıyoruz.

Google’nin bu yeni tasarımını kullanmak için Google Chrome kullanan, kullanıcıların Chrome’yi son sürüme güncellemeleri ve daha sonra mouse’den sağ tık ile ” İncele > Aplication sekmesinden çerezleri temizlemesi lazım ve sayfayı yenileyip sürümün son halini kullanabilirsiniz.

İLGİLİ HABER: Google Oturum Açma’ya Yep Yeni Arayüz Geliyor

Pek Millet Bu Tasarım İle Öncek Tasarım Arasındaki Fark Nedir?

Eski tasarımında çok klasik bir arayüzü bulunuyordu bu yeni arayüzde ise materiyal bir tasarım deneyimi sunmakta. Aşağıdaki resimlere göz atınız.

İLGİLİ HABER:   İnstagram Hacklerken Bilmeniz Gereken Bazı Bilgiler!
GOOGLE’NİN İLK GİRİŞ YAP TASARIMI

Evet gördüğünüz gibi ilk tasarımda sade bir şekilde görmekteyiz, en altta ise Google’nin bir diğer uygulamalarına giriş yapmanız için kısayol sunmuş.

 

Bunlar da yeni tasarımı, yeni tasarımında ise materiyal bir tasarım kullanan Google, en altta ise dil değiştirme seçeneğini gözümüzün içine sokacak kadar tuturmuş, yani bir önceki tasarımında iki üç saat ararken bu sefer direkt karşımıza dikili vermiş. Onlardan ziyade Yardım, Gizlilik ve Şart koşullarını bulundurmuş her zaman ki gibi. Ayrıca bu yeni tasarımın arka plandaki resim’de bir hayli dikkat çekiyor ki, göze çok batıyor ve gözlerimizi yoruyor.

Yeni Tasarımı Sizler nasıl buldunuz bakalım Millet

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...