Google Wallet, Parmak İzi ve Pin Desteği ile Güncellendi! - Teknozizi
Google Wallet, Parmak İzi ve Pin Desteği ile Güncellendi! - Teknozizi

Google‘nin e-cüzdan olarak bilinen “Google Wallet”e yeni bir güncelleme ile parmak izi okuyucu özelliği ve daha bir çok yenilik getirdi.

Google, karışımı iki yeni önemli özellik getiren Wallet uygulaması için bir başka önemli güncellemeyi daha da kolaylaştırmış. Parmak izi kimlik doğrulama ve Google Hesabı PIN desteği.

Henüz Android Pay kullanmıyorsanız, şansınız Google Cüzdan Android akıllı telefonunuzdaki mobil ödeme uygulamasına gitmenizdir. Durum buysa, artık PIN güvenliğini sağlamak için el cihazınızın parmak izi algılayıcısını kullanabileceğinizi bilmeniz mutluluk duyar.

Uygulama en son sürüme güncelledikten hemen sonra geçerli PIN’inizi girmenizi ister ve böylece Google Hesap PIN koduna geçebilirsiniz. Doğal olarak, parmak izi desteğinin eklenmesi yalnızca parmak izi okuyucuları olan akıllı telefonlara sahip olanlar için yararlı olacaktır, ancak yine de önemli bir gelişme.

Yeni özellikler çeşitli hata düzeltmeleriyle birlikte geliyor ve kaputun görsel iyileştirmeleri altında, ancak ek ayrıntılar henüz sağlanmadı. Yeni güncelleme bazı ülkelerde zaten Google Play Store’a gönderildi ve önümüzdeki günlerde herkes için canlı yayınlanmalıdır.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...