GTA 5'e Uyarlandığı Eğlenceli Yeni Mod! - Teknozizi
GTA 5'e Uyarlandığı Eğlenceli Yeni Mod! - Teknozizi

Çoğu animasyon hayranı “rick and morty” serisinin ismini duymuştur. Benim şeklinde bazıları ise onları tek bir bölüm geçirmeden takip ediyor. şimdilerde rick ve morty, gta v hayatına taşınıyor.

Yeni geliştirilen bir mod, grand theft auto v’yi reelüstü, psikopat bir aile ile birleştiriyor. Gta v’nin yeni modları arasına rick ve morty de eklendi. Cartoon networks’un yetişkinler için yayınladığı çizgi filmin konusu son aşama ilginç: rick sanchez ciddi benlik problemlerı yaşayan, alkolik ve dahice icatlar oluşturan bir bilim insanı. Morty ise onun aynı derecede şaşırtıcı ve hayret verici torunu. Rick, vakitını tuhaf icatlar yaparak veya torunu morty ile geçiriyor.

Söz konusu mod sayesinde polisler, kabahatlular, striptizciler doğrusu hepimiz ama herkes rick veya morty’e dönüştürülebilir. Rick sanchez’i, uzay gemisini ve morty’i oyuna ekleyen laf konusu mod için bütün övgüler, jedidiah’ın 515 isminde oyun müdavimine geliyor. Modded games tarafından gösterilen video, gta v’de yapılabilecek şeyleri sergiliyor. Rick ve morty evreni benzersiz bilimsel deneyler ve reelüstü olaylarla popüler oldu. Gta v’nin grafik motorunun eşsizliği de bu ilginç ikili sayesinde bir defa daha gözler önüne serildi.

KAYNAK: http://www.webtekno.com/rick-and-morty-nin-gta-v-e-uyarlandigi-eglenceli-yeni-mod-h27940.html

İLGİLİ HABER:   GTA 5'e Gelecek Olan Red Dead Modu İptal Edildi!

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...