Hızlı ve Öfkeli Filmin Ne Zaman Son Bulacağını Açıklandı! - Teknozizi

Hızlı ve öfkeli serisinin imalatçısı neal moritz, hızlı ve öfkeli 8’den sonrasında gelecek iki filmle birlikte serinin final yapacağını duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde gösterime giren hızlı ve öfkeli 8 ya da diğer bir adıyla the fate of the furious filmi bugünlerde vizyonda hızla rekora koşarken hızlı ve öfkeli serisinin yapımcısı neal moritz serinin geleceğiyle ilgili önemli bir açıklamada bulundu.

Bir dergiyle yaptığı röportajda seriyle alakalı önemli bilgileri paylaşan moritz, hızlı ve öfkeli 8’in devamı durumunda iki film daha çekeceklerini ve iki filmin peşinden da serinin final yapacağını söylemiş oldu. Serinin yeni filmini çekmek için bir an önce çalışmalara adım atmak istediklerini duyuran yapımcı öte taraftan serinin finali yaklaştığı için senaristlerle detaylı bir beyin fırtınası yapmaları icap ettiğini ve çok iyi bir konu seçmeleri icap ettiğini söylemiş oldu.

İLGİLİ HABER:   Hızlı ve Öfkeli 8'de Yer Alan "Zombi Arabalar"ın Gerçekte de Olması Mümkün!

Serinin yıldızı paul walker’ın ölümünden sonra su ana kadar serinin iki yeni vizyona giren filmi yayınlandı ve seriye gösterilen alaka devam etti ancak biroldukça şahıs paul walker’ın olmadığı filmlerin yeterince etkisinde bırakan olmadığını belirtiyor. Yapılan açıklamaya göre walker olmadan iki film daha gelecek ve seri son bulacak.

Ek olarak hızlı ve öfkeli serisinin yeni filmleri çoğu zaman iki yılda bir vizyona giriyor. Bunu hesaba kattığımızda serinin tahminen 2021 senesinde yayınlanacak son filmiyle final yapacağı söylenebilir.

KAYNAK: http://www.webtekno.com/hizli-ve-ofkeli-serisinin-ne-zaman-final-yapacagi-aciklandi-h28160.html

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...