İlk Bölümleriyle Çok Beğenilen ve Tepki Odağında Kalan Fİ Dizisinin Yeni Bölümleri Yayınlandı - Teknozizi
İlk Bölümleriyle Çok Beğenilen ve Tepki Odağında Kalan Fİ Dizisinin Yeni Bölümleri Yayınlandı - Teknozizi

Serenay sarıkaya ve ozan itimat şeklinde ünlü aktörlerin rol aldığı türkiye’nin internete özel yeni dizisi fi’nin 4., 5. Ve 6. Bölümleri puhu tv üzerinden izlenebiliyor.

Geçtiğimiz ay ilk üç bölümü yayınlanan ve kısa sürede milyonlarca izleyiciye ulaşarak bizim ülkemizde internet dizilerinin başarılı olabileceğinin en iyi örneklerinden önde gelen fi dizisinin heyecanla beklenen yeni bölümleri yayınlandı.

Başrollerinde serenay sarıkaya, şair güven, mehmet günsür, berrak tüzünataç ve büşra develi şeklinde ünlü oyuncuların yer aldığı ancak internette bulunan puhu tv üzerinden izlenebilen fi dizisinin 4., 5. Ve 6. Bölümleri an itibariyle ücretsiz olarak izlenebiliyor. Eğer siz de fi dizisinin yeni bölümlerini takip etmek istiyorsanız bu rabıtaya giderek dizinin puhu televizyon sayfasına ulaşabilirsiniz.

Puhu Nedir? Nasıl İzlenir?
Fi dizisinin yayınlandığı puhu televizyon, şarkş holding bünyesindeki bir dijital televizyon servisidir. Aslen bakacak olursanız puhu tv için netflix’in ücretsiz hali diyebiliriz. şu anda puhu tv’de özel içerik olarak ancak fi dizisi bulunuyor ve kullanıcılar bu servisi ücretsiz olarak kullanabiliyor sadece puhu televizyon tıpkı tv şeklinde araya giren reklamlarla gelir elde ediyor. Bu konum ara sıra kullanıcıları rahatsız ederek ‘ana akım’ televizyonlardan kullanıcılara benzer bir gelir modeli izlese de çok daha özgür içerikler sunuyor. Ilerleyen dönemlerde puhu televizyon’ye ücretli üyeliğin gelip gelmeyeceği henüz belli değil.

KAYNAK: http://www.webtekno.com/ilk-bolumleriyle-buyuk-begeni-toplayan-fi-dizisinin-yeni-bolumleri-yayinlandi-h28171.html

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...