İnsatgram'da Yenilik: Hashtag ve Konum'da Hikaye Özelliği! - Teknozizi
İnsatgram'da Yenilik: Hashtag ve Konum'da Hikaye Özelliği! - Teknozizi

Instagram , kullanıcıların çevrelerindeki dünyayı keşfetme yollarını artıracak yeni iki yeni özelliği getirdi.

Her iki yeni özellik de Instagram uygulaması içindeki Keşfet sekmesinde bulunacak ve kullanıcıların çevrelerinde neler olduğunu görmelerini ve çıkarlarıyla ilgili hikayeleri bulmalarını kolayca sağlicak.

Explore’un üst kısmında yer alan yeni bir hikaye yüzüğü Instagram kullanıcılarının, onlara yakın olan tüm hikayelere erişmelerini sağlar. Bu hikayelerin, hikayelerinde yer etiketlerini kullanan kullanıcılardan geleceğini belirterek kısa yoldan bulunmaları kolaylaşıyor.

Ayrıca, Instagram kullanıcıları, konum sayfasının üst kısmındaki o yer için hikaye halkasını kullanarak dünya üzerindeki hemen hemen her yerde yaşanan hikayeleri keşfedebilirler.

Explore’daki hashtag öyküleri, kullanıcıların ilgileriyle ilgili hikayeleri bulmalarını sağlar. Hikayelerine yer etiketi veya hashtag bulunan Instagram kullanıcıları daha büyük bir hikayeye eklenebilir. Gizliliği istiyorsanız öyküleriniz Keşfet’te görünmeyecek şekilde öyküler görüntüleyici listenizdeki X simgesine dokunabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:   İnstagram Takip Kasma ve Takipçi Silme Uygulamaları Virüslü

Explore’daki konum hikayelerinin, Google Play ve App Store aracılığıyla 10.22 sürümüne güncellenen kullanıcılar için Android ve iOS cihazlarında zaten mevcut olduğunu unutmayın. Bu özelliği beta üzerinden kullanabilirsiniz ancak tam güncelleme önümüzdeki hafta tüm kullanıcılara sunulacak.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...