İnstagram Çoklu Fotoğraf Paylaşma Özelliği Kullanımı
İnstagram Çoklu Fotoğraf Paylaşma Özelliği Kullanımı

İnstagram, kullanıcılarına çoklu fotoğraf paylaşma özelliği sunmuştu ancak bazı kişilerin bunu kullanamamasına sebeb olmuştu tüm ayrıntıları yazımızda, haydi geçelim.

İnstagram çoklu fotoğraf paylaşamıyorum: Bunun sebebi beta kullanmanız ama beta da tabiki instagram’a yeni gelen özellikleri sunuyor. Ancak beta’dan çıkıp instagramı kaldırıp tekrar yüklerseniz çoklu fotoğraf paylaşma özelliği gelir.

İnstagram çoklu fotoğraf paylaşamıyorum (2.YÖNTEM) : Bu yöntemde ise instagram’ın bizlere sunduğu Layout From programını telefonumuza kuruyoruz ve girişimizi yapıp uygulamayı kaldırıyoruz ve çoklu fotoğraf kullanma özelliği geldi.

İnstagram çoklu fotoğraf paylaşma nasıl yapılır : 
Evet kullanması basit olsa da bazı arkadaşlarımız yapamadı tabi 😀 ancak bu özelliği bazı kişiler 20 tane veya 100 tane resim paylaşmak ister ancak öyle değil bu özellik sadece 10 resimle sınırlıdır ve video dahi paylaşılabiliyorsunuz. Konuyu uzatmadan nasıl yapıldığına bakalım. Resim paylaşma bölümünde istediğiniz ilk resmi seciniz daha sonra 2 pencere olacak arka arkaya o ikona tıklıyoruz ve en fazla 10 resmimizi veya da kendi belirlediğiniz kadar resim seçiyorsunuz daha sonra bu resimlere kişi ekliyebilir konum ekliyebiliyorsunuz.

İlgili Yazı : İnstagram Profili Gizli Olan Kişileri Görme

Bu da bizim İnstagram hesabımızdaki paylaştığımız çoklu fotoğraf özelliği 😀

Yapamadıklarınızı yorum bölümünden yazabilirsiniz. 🙂

İLGİLİ HABER:   İnstagram'da Canlı Yayın Yaparken Kaza Geçirdiler!

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...