iPhone 8'in Çıkışı Beklediğimizden Uzun Sürebilir! - Teknozizi
iPhone 8'in Çıkışı Beklediğimizden Uzun Sürebilir! - Teknozizi

Apple, iPhone 8’in çıkışı eylül gibi çıkacapını söylemişti ancak Engadget’in haberine göre iPhone 8, Eylül ayından daha sonra çıkması planlanıyor diye habere yer vermiş.

Apple, amiral gemisi iPhone lansmanlarıyla pratik olarak bir rutine oturdu: yeni modelini Eylül ayı başlarında duyurdu ve o ayın ilerleyen aylarında gönderiyor . Saatinizi pratik olarak ayarlayabilirsiniz.

Bu sene bu programa katılmak istemeyebilirsiniz. Apple’ın planlarını ana hatlarıyla çizen KGI analisti Ming-Chi Kuo, uzun süredir söylentili OLED iPhone‘un Ekim veya Kasım ayına kadar üretimine girmeyeceğine inanıyor. Bildirildiğine göre, yeni modelin “önemli donanım yükseltmeleri” (OLED ekranı ve derinlikalgılamalı on kamera gibi ) sürümü geri bastırıyor.

Apple‘ın üretimini de rafine etmesine kadar sıkıntılar yaşanabilir.
Analist işaretliyse, bu sizin veya Apple’ın alt çizgisi için harika olmayacaktır. Apple’ın bu yıl üç yeni iPhone’u piyasaya sürdüğü hakkında konuşmalar devam ederken , OLED modelinin gerçekten heyecan verici biri olduğuna, diğer ikisinin de iPhone 7 serisine hafif yükseltmeler olacağına inanıyoruz .

İLGİLİ HABER:   Ford, Apple CarPlay Güncellemesini 2016 Model Araçlarına Getiriyor!

Gerçekten istediğin iPhone’u elde etmek için birkaç hafta daha beklemek zorunda kalabilirsin ve bu Apple’ın satışlarını bir süre sarsılmaya bırakabilir.

 

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...