iPhone 8'in Nasıl Görüneceği Hakkında Sızıntılar Çıktı! - Teknozizi
iPhone 8'in Nasıl Görüneceği Hakkında Sızıntılar Çıktı! - Teknozizi

Apple’ın dört gözle beklenen amiral gemisi iPhone 8 hakkındaki sır perdesi yavaş yavaş kalkıyor.Bu kez iPhone 8’in fiziğine ilişkin en net görseller sızdırıldı.

Onuncu yıldönümü baskısı Apple iPhone hakkındaki son sızıntılara göre, Apple iPhone 8 modelinin boyutları 143.59 x 70.94 x 7.57 mm olacaktı. Bu sayıları perspektif içine koymak için, Apple iPhone 7 , 138.3 x 67.1 x 7.1 mm ölçer. Bu, iPhone 8’in iPhone 7’den daha büyük olacağı anlamına geliyor. 158.2 x 77.9 x 7.3 mm’de ağırlığa sahip olan Apple iPhone 7 Plus’a kıyasla , iPhone 8 daha küçüktür.

İkincisi daha büyük bir ekran taşıyorsa bu doğrudur. Onuncu yıldönümü baskısının kenardan kenara yakın çerçevesiz görünümü ile inanılmazı yapıcak.

Bu yıl çeşitli iPhone görüntüleri üreten Benjamin Geskin, herkesin anlayabileceği ilginç görüntülerini yarattı. Birincisi, Apple iPhone 8’in Apple iPhone 7 ve Apple iPhone 7 Plus arasında sandviç edildiğini gösteriyor. İlginç olan şey ise, iPhone 8’in ekranının, gerçek telefondan daha küçük olmasına rağmen, iPhone 7 Plus’daki ekranın ekranın nasıl daha büyük olduğudur. Yaratılan ikinci görüntüden ise, Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 + arasında Apple iPhone 8’i gösteriyor .

İLGİLİ HABER:   Apple ve Samsung Milyar Dolarlar Harcadılar!

Ne yazık ki, Eylül ayına yaklaşana kadar Dokunmatik Kimliğin yerleşimini bilmeyebiliriz. Daha önce de tartıştığımız gibi Apple’ın parmak izi tarayıcısı ve home düğmesi ile ilgilenmek için iki planı var. “A” planı, söylenilen 5.8 inç dokunmatik ekranın .55 ila .65 inç altına gömülmesini gerektiriyor. Bu zamanında yapılamazsa, diğre plan olan “B” telefonun arkasında fiziksel bir Dokunmatik Kimlik düğmesi olmasıdır. Yakın zamanda sızdırılan bir iPhone 8 davasında arkaya bakan bir Dokunmatik ID düğmesi için yapılmış gibi görünen dairesel bir kesik ortaya çıkarken, bilindiğinde kesim Apple logosu için yapıldığını söylüyor.

Altki resimler iPhone 8’e aittir.(Resmi görüntü değildir)Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...