iPhone 8'in Sızdırlımş Şeması Yeni Özelliği Mi İşaret Ediyor! - Teknozizi
iPhone 8'in Sızdırlımş Şeması Yeni Özelliği Mi İşaret Ediyor! - Teknozizi

Apple’nin çıkarıcağı ve merakla beklenen çerçevesiz iPhone 8’e ait kasanın sızdırılan şeması farklı bir özelliğe işaret ediyor.

Neredeyse aradan 1 hafta geçti o bir hafta öncesinde, çerçevesiz olan iPhone 8‘in gövdesine ait olduğu iddia edilen bir sızıntı görmüştük.

Görüntü, çift kamera modülünün dikey yerleştirilmesi ve Apple logosu ile TouchID parmak sensörü için oldukça şüpheli bir noktanın yer aldığı aleminyüm kasa az’da olsa şüpheli görünüyordu.

Neyse ki, o zamandan sonra, tarayıcı için şüpheli yerleşimi çürüten farklı sızıntılar gördük. Ve bugün, yine yaklaşan iPhone’un şematik bir tasarım şablonu, tasarımcı ve sızıntı kaynağı Benjamin Geskin tarafından yayınlandı.

İLGİLİ HABER: iPhone 8’in Çıkışı Beklediğimizden Uzun Sürebilir!

Şema dikey kamera modülünü teyit ediyor ancak, telefonun arka bölümünda bir touchid tarayıcı izi göstermiyor. Bunun yerine, efsunk bir yuvarlak kesik görüyoruz. Birfazlaca şahıs bu kesiğin kablosuz bir şarj modülünün yeri olabileceğini düşünüyor.

İLGİLİ HABER:   iPhone Kullanan Arkadaşlarınızı Trolleyebileceğiniz 5 Pratik Yöntem!

Bay geskin’e nazaran sızıntı kaynağı %95 güvenilir. Görüntülerin yol açtığı diğer sızıntıları ve spekülasyonları araştıran bazı kişiler, yeni iphone’un kablosuz şarj özelliğini kapatmak için bir cam arka kurmacama sahip olabileceğini söylüyor. Diğerleri ise apple’ın telefonun arkasında bir yastık modülü üzerinde çalışmış olduğunı söylüyor.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...