İşsizlikte Öne Çıkmış 5 İlginç Sanat Eserleri! - Teknozizi
İşsizlikte Öne Çıkmış 5 İlginç Sanat Eserleri! - Teknozizi

Biliyoruz hayatımızda teknoloji, bilim vb. çok şey değişti ancak günümüzde bir sürü sanatkar var ve tabi espirili bir cümle ile onlara işsiz diyoruz. Ve bu işsizler’den gelen sanat resimlerine bir göz atalım.

Evet hepimizin aklında en başta sıkılmak geliyor han bir bira veya başka bir şey içince kafan güzelleşir ya hiçbir şeyi hatırlayamazsın ve sıkılıncada elinizin önüne ne gelirse sanat haline birden dönebilir ve hatırlayamayabilirsiniz. İşte işsizlik denince bazıların aklına “İŞ” gelsede bazıları da tembel gibi düşüncelere kapılır.

Ama bu size bahsedeceğim  işsizlik öyle bir işsizlik meselesi değil evinde oturan kişinin birden eline geçen sanat eseridir.

1 – Çürüyen Elma’dan Kafa Tası

İşsizlikte Öne Çıkmış 5 İlginç Sanat Eserleri!

Bu görselde gördüğünüz elmayı kafa taşına benzetmiş bir işsiz arkadaşımız tabi arkadaşımız birazda olsa özen göstererek yapmış. Elma çürüyor ve çürüyen elmayı biraz kaşıkla çatalla veya da bıçakla özen göstererek bir sanat eserine dönüştürmüş.

2 – Çilek’in İçindeki Polenler

2 - Çilek'in İçindeki Polenler

Resimden epey anlaşılıyor ki arkadaşımız sevgilisinden ayrılmış galiba ama öcünü çilekten almış. Bu işsiz arkadaşımız ise sevgilisinden ayrıldığı için çileklerin polenlerini hiç üşenmeden tek tek çıkarmış.

3 – İşsizlik Sanatı Değil Bildiğin Amazon Ormanı 😀

3 - İşsizlik Sanatı Değil Bildiğin Amazon Ormanı :D

Artık genç mi desem, yaşlı mı desem karar veremedim konu başlığımız işsizlik olsada bu ne be reis kim sana ne yaptı 😀 . Bu Görselde dayımız, amcamız öyle bir sanat yapmış ki berbercilere kafa tutmuş resmen 😀 . Ancak fark ettiniz mi bilmiyorum ama yaptığı sanatta kedi var.

4 – Şekerlerle Gökdelen Çalışması

4 - Şekerlerle Gökdelen Çalışması

Küp şekerlerle öyle bir sanat yapmış ki demek ki okusa muhendis olurmuş. Şaka bir yana küçükken hepimiz yapardık ama böyle değil, arkadaşımız bahçeli havuzlu bir çalışma yapmış. 😀

5 – Sinek ve Kibritten F16

5 - Sinek ve Kibritten F16

Artık pes ettirecek bir görüntü karşımızda. Bu işsizlik değilde nedir arkadaş diyeceğiniz bu görüntüde arkadaşımız sinekleri öldürüp uçağın pervanesi olarak kullanmış. 😀

 

2 YORUMLAR

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...