İşte Dünyanın En Küçük Akıllı Cep Telefonu! - Teknozizi
İşte Dünyanın En Küçük Akıllı Cep Telefonu! - Teknozizi

Bir akıllı telefonun monitör boyutu ve performansı sizin için sorun değilse, ancak 2.4 inç ekrana haiz bu avuç içi kadar posh mobile micro x modelini görmelisiniz.

Akıllı telefon ekranları gün geçtikçe efsunyor. Peki, bu kadar efsunk ekran ve yüksek performans istemeyenler ne olacak? O vakit sizleri phablet cihazlara meydan okuyan, posh mobile micro x adlı dünyanın en minik akıllı telefonu ile tanıştıralım.

Posh mobile micro x teknik özellikleri
Ancak 2.4 inç boyutlarında lcd bir ekrana haiz olan posh mobile micro x, avuç içinize sığacak kadar küçük. 1 ghz hızında çift çekirdekli mediatek 6572m çipsete ve 512 mb ram’e haiz olan model android 4.4 kit kat sürümü tabanlı. 2 megapiksel arka kamera ve vga ön kamerası bulunan akıllı telefonun çıkartılabilir bataryası ise 650 mah değerinde.

çift sim kullanmaya hazır model posh mobile micro x’in 120’nin üzerindeki ülkede çalışabileceği ifade ediliyor. 4g hsdpa+ ağ desteği, mikro usb şarj da ürünün diğer detayları arasında.

İLGİLİ HABER:   Tarihte En Çok Dikkat Çeken 8 Cep Telefonu

Amazon üzerinden satılan akıllı telefonun binlerce liralık akıllı telefonların piyasada cirit attığı günümüzde, ancak 55 dolarlık fiyat etiketine haiz olması da bir başka artısı.

KAYNAK: http://shiftdelete.net/iste-en-kucuk-akilli-telefon-80667

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...