Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz Sinemalarda! - Teknozizi
Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz Sinemalarda! - Teknozizi

Karayip Korsanları’nın yeni çıkan filmi bu hafta sinemalarda yerini alacak.

Geçtiğimiz günlerde Karayip korsanları 5 filmi henüz daha resmi fragmanı bile yayınlanmadan torrent sitelerinde görülmüştü. Ve şimdi ise Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz adlı yeni film eserlerini yayınlandı ve bu hafta tüm sinemalarda olması bekleniyor.

Ayrıca Bu Konuyla İlgili Haberimizi Okuyun: Karayip Korsanları 5 Filmi Torrent Sitelerine Sızdı!

KARAYİP KORSANLARI: ÖLÜ ADAMLAR MASAL ANLATAMAZ WİKİPEDİA YAZISI:

“Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı (Özgün ismiyle: Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales), Karayip Korsanları film serisinin beşinci filmi olan fantastik türdeki 2017 Amerikan yapımı film. Filmin yönetmenliğini Joachim Rønning ve Espen Sandberg yaparken senaryosunu Jeff Nathanson yazdı. Filmin yapımcısı diğer dört filmde olduğu gibi Jerry Bruckheimer oldu. Filmin oyuncu kadrosunda, Johnny Depp; Jack Sparrow, Javier Bardem; filmin kötü rolünde, Kaptan Salazar, Orlando Bloom; Will Turner, Brenton Thwaites; Henry Turner, Kaya Scodelario; Carina Smyth, Kevin McNally; Joshamee Gibbs ve Geoffrey Rush; Kaptan Barbossa rolünde yer almaktadır.

Filmin yapım öncesi Gizemli Denizlerde filminin 2011 yılı başlarında yayınlanmasından kısa süre önce Terry Rossio’nun senaryoyu yazmasıyla birlikte başladı. 2013’ün başlarında yeni bir senaryo yazması için Jeff Nathanson tutuldu. Depp, Nathanson’un yazım süreciyle ilgilenmeye başladı. Yayın tarihi başlangıçta 2015 olarak ayarlanmıştı fakat senaryo ve bütçe sorunlarından dolayı 2016 ve sonra 2017’ye kadar ertelendi. Temel çekimler Şubat 2015’de Avustralya’da başladı ve Temmuz 2015’de bitti. Film 26 Mayıs 2017’de Disney Dijital 3D olarak yayınlanması üzerine ayarlandı.”

FİLMİN FRAGMANI:

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...