MacBook Air Önümüzdeki Ay Tüm Güncellemeleri Yapılacak! - Teknozizi

Mark Gurman’ın Bloomberg’deki bir raporuna göre Apple’ın bu yıl ki üç MacBook ürününü de WWDC’ye yükseltmeyi planladığı bildirildi .

Şirketin üç güncel model üzerinde çalıştığı söyleniyor: Intel’in en yeni Kaby Lake işlemcisine sahip bir MacBook Pro, 12 inç MacBook’un daha güçlü bir versiyonu ve daha hızlı işlemci alabilen güncellenmiş bir 13 inç MacBook Air . Ama ne yazık ki, daha iyi bir ekranda hiçbir kelime yok. Apple, Air’in halefi olarak 13-inç MacBook Pro’yu düşünmeni gerçekten istiyor.

Güncellemelerin hiçbiri donanım açısından özellikle büyük değişiklikler gibi görünmese de, Apple’ın en yeni MacBook Pro’larının eleştirilerinden en azından bir kısmını kalben aldığını ve dizüstü bilgisayar hattını Intel’in en yeni işlemcileri ile güncellediğini görmek cesaret vericidir. Bazı modellerde RAM esnekliği ve düzensiz USB-C performansı gibi diğer endişelerin ele alınıp işlenmeyeceği belli değil. Kesinlikle hala dongle’a ihtiyacınız olacak .

İLGİLİ HABER:   Apple ve Samsung Milyar Dolarlar Harcadılar!

MacBook ve MacBook Air’in kesinlikle 2016 ve 2015 yıllarında en son yenilenen bir güncelleme olması gerekiyor. WWDC 2017, 5 Haziran – 9 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşecek.

MacBook Air Nedir?

MacBook, Apple’ın ürettiği giriş seviyesi dizüstü bilgisayarların yeni serisine verilen addır. 16 Mayıs 2006’da piyasaya sürülmüştür. Bir önceki seri olan iBook’un yerini almıştır. Fiyat/Verim açısından tüketiciyi gayet memnun edecek şekilde tasarlanmıştır.

MB Intel Core 2 Duo işlemcili üç model ile satılmaktadır. Böylece Apple dizüstü modellerinin Intel’e geçişini tamamlamış olmaktadır. 1.83 ve 2.0 GHz işlemcili parlak beyaz modeli ve 2.0 GHz işlemcili mat siyah modeli vardır. Tüm MB’ler dahili iSight kamera, MagSafe (manyetik kilitli) güç girişi, uzaktan kumanda ve yeni tasarım ergonomik klavyeye sahiptir. MacBook’un üst seviye dizüstü modeli MacBook Pro’dur.

1 YORUM

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...