Marshall Kablosuz Kulaklığı Monitor Bluetooth Modelini Tanıttı - Teknozizi
Marshall Kablosuz Kulaklığı Monitor Bluetooth Modelini Tanıttı - Teknozizi

Marshall, ikonik tasarım ve üstün ses kalitesiyle yepyeni kulak üstü kablosuz kulaklığı Monitor Bluetooth modelini tanıttı. İşte, Marshall Monitor Bluetooth özellikleri.

Marshall Şimdiye kadar gitar amfisi ile uyumlu sadece iki kablosuz kulaklık seçeneği sunmaktaydı. Şimdi ise şirket, ilk olarak 2013 yılında piyasaya sürdüğü Monitor kulak üstü kulaklıklarının kablosuz sürümü ile kullanıcılara yeni bir seçenek daha sağlamış durumda.

Marshall Monitor Bluetooth kablolardan kurtarıyor

Tanınan ve sevilen bir tasarıma sahip olan Monitor Bluetooth kulak üstü kulaklıklar, 40 mm özel olarak ayarlanmış sürücülere sahip. Bu anlamda hem güçlü ses hem de gürültü izolasyonu özellikleriyle kablolardan kurtulan Monitor kulaklıklar, kullanıcılarını oldukça memnun edecek. Bu arada kulaklıkların aktif bir gürültü önleme sistemine sahip olmadığını not olarak düşelim. Öte yandan kulak üstü tasarım zaten bu konuda oldukça etkin bir rol oynayacak nitelikte.

Marshall Monitor Bluetooth modelinde yer alan Bluetooth aptX Teknolojisi ise ses kalitesini arttırırken 10 metreye kadar kapsama alanı sunuyor. Bütünleşik bir kontrol butonu ise oynatma, durdurma, parçaları karıştırma ve sesi ayarlama görevlerini üstleniyor. En az 30 saat kullanım süresisunmasıyla dikkat çeken kulaklıklar müzik keyfinizin bölünmemesi anlamında oldukça iddialı.

İkonik tasarımını başarılı özellikleriyle pekiştiren Marshall Monitor Bluetooth kulak üstü kulaklıklar şirket tarafından 250 dolarlık fiyat etiketiyle piyasaya sürülmeye başladı.

KAYNAK: http://shiftdelete.net/marshall-monitor-bluetooth-kulakustu-kulakliklar-tanitildi-80643

İLGİLİ HABER:   Uçak'ta Müzik Dinlerken Kulaklığı Patladı!

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...