Messenger'da Dünya'ya Karşı Çevirim İçi Oyun Oynayın! - Teknozizi
Messenger'da Dünya'ya Karşı Çevirim İçi Oyun Oynayın! - Teknozizi

Facebook’un mesajlaşma uygulaması olan Messenger’da yep yeni bir dönem artık oyunları dünya’ya karşı çevirim içi oynayabileceksiniz.

Messenger, daha önce basktebol ve futbol topu emojileri ile bize oyun oynamayı sunmuştu. Daha sonra ise bu son güncellemesinin ardından bizlere sunduğu yep yeni çevirim içi oyunla hem arkadaşlarınızla hem de başka bir ülke veya kıta’daki kişiye online bir şekilde oynayabileceksiniz.

Oyun geliştiricileri Messenger guruplarında ise oyunların içinde turn tabanlı oyunlar, afiş tablosu ve turnuva oluşturabilicekler.

Daha görsel açıdan çekici özellikler ve hatta özelleştirilebilir mesajlar olabilir, çünkü Messenger hâlâ bir mesajlaşma uygulamasıdır. Ayrıca oyunla daha fazla etkileşim kurmanıza, güncellemeler yapmanızı ve oyunun sahip olduğu yeni özellikleri anlatabilmenize yardımcı olabilecek oyun botları olacaktır.

İLGİLİ HABER:   Facebook Özel Mesajlarımızı Okuyacak!

Bu zengin oyun teknolojisini kullanan ilk oyunlardan biri, tüm zamanların en popüler oyunlarından biri olan Kelimeler With Friends olacaktır. Artık bunu Messenger’da zengin özellikli bir sıra tabanlı oyun olarak oynayabiliceksiniz.

Oyun botları için, onu kullanan ilk oyunculardan biri, EverWing Anında Oyunların En popüler oyunlarından biridir. Yakında çıkacak ve umarım zengin oyun özellikleri ile dünyanın en iyi 1 numaralı havuz oyunlarından 8 Ball Pool olduğu söyleniyor.

Messenger bu anlık oyunları şuan Android sürümlere aktarmaya başladı. Henüz size gelmedi ise BETA kullanıcısı olmayı deneyin veya sabırla gelmesini bekleyin.

Ayrıca Facebook’un yaptığı haberi okuyun. Yazdığı yazıda oyunların neler olacağı’da yazılıyor.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...