Moto G5S Resimleri Sızdırıldı ve Çıkış Tarihi Belirlendi! - Teknozizi
Moto G5S Resimleri Sızdırıldı ve Çıkış Tarihi Belirlendi! - Teknozizi

İki yeni Motorola akıllı telefonun önümüzdeki haftalarda resmi olarak görev yapması bekleniyor.

Moto G5 ve Moto G5S Plus, her ikisi de orta sınıf kategorisine ait ve en azından başlangıçta Latin Amerika’da tanıtılması beklenmektedir.

Her iki Moto akıllı telefonunu birkaç kez rapor ettik ve onlardan resimlerin çevrimiçi olarak çıktığı için neler geleceğine bir göz attık.

Aslında, Moto G5S Plus’ın Altın, Gri ve Gümüş gibi çoklu renk seçenekleriyle piyasaya sürüleceğini bildiğimiz nedenlerden biridir. Yeni bir dizi yüksek çözünürlüklü resim akıllı telefonun Gece Mavisi’nde de mevcut olacağına kesin şekilde görünüyor.

Moto G5S Plus, tam HD (1080p) çözünürlük ve Snapdragon 430 işlemci ile 5.5 inç ekran paketi duyuluyor. Telefonun arka tarafında LED flaşlı tek bir birincil kamera gösteriliyor, ancak söylenen parmak izi sensörü Ana Ekran düğmesinin altında konumlandırılmış.

Bize göre birkaç gün önce canlı resimi sızan, akıllı telefon gemisinde Android 7.1.1 Nuga işletim sistemini çalıştırır olduğunu fark ettik. Önümüzdeki günlerde Moto G5S Plus ve küçük kardeşi hakkında daha fazla bilgi edineceğiz, sizlere türkiyede satışa çıkması ne kadarlık bir fiyata sunulması adına herşeyi teknozizi aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...