Michelle Obama, Twitter'da Numarasını Paylaştı, Ortalık Karıştı! - Teknozizi
Michelle Obama, Twitter'da Numarasını Paylaştı, Ortalık Karıştı! - Teknozizi

ABD’nin eski başkanı Barack Obama’nın eşi Michelle Obama, Twitter hesabından yanlışlıkla eski bir Beyaz Saray yetkilisinin numarasını paylaştı.

Donald Trump’tan önce ABD başkanlık koltuğunda oturan Barack Obama’nın eşi ya da diğer bir değişle eski First Lady Michelle Obama, Twitter üzerinden paylaştığı gönderiyle ortalığı karıştırdı.

Twitter hesabı üzerinden Beyaz Saray’da dijital pazarlama yönetiminde olan Duncan Wolfe’un kişisel telefon numarasını paylaşan 7 milyondan fazla takipçiye sahip Michelle Obama kısa süre içinde gündeme oturdu. Söz konusu 7 milyonu aşkın takipçi olunca Wolfe’un numarası hızlı bir şekilde yayıldı ve yüzbinlerce kişi Wolfe’un numarasını aradı ya da mesaj gönderdi. Bu hatalı tweet fark edilince hemen kaldırıldı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Obama ailesi için çalışan yetikili şu şekilde yanıt verdi, “Michelle Obama’nın bu numarayı yanlışlıkla tweetlediğini, hesabının hacklenmesi ya da kasti paylaşım gibi bir durumun söz konusu olmadığını” söyledi

İLGİLİ HABER:   Trump’ın Attığı Tweetler'den Para Kazanma Botu!

İşte Michelle Obama’nın Twitter hesabından yanlışlıkla attığı numara tweeti tabi biz bunu sansürledik.

Michelle Obama Kimdir? Neyin Nesidir?

Kendisi hem Avukat, hemde Amerika Birleşik Devletleri 44.Başkanı Barack Obama‘nın eşidir.

Michelle LaVaughn (Robinson) Obama, 17 Ocak 1964 tarihinde ABD Illinois eyeletinin Chicago kentinin güney kısmında doğmuştur. Babası Fraser Robinson, Chicago Belediye idaresinde kanalizasyon işçisi olarak işe başlamış ve ayda 479 dolar kazanıyordu. Annesinin adı Marian Robinson’dur. Michelle Obama 1.82 cm. boyundadır.

İlköğrenimini üstün zekalılar okulunda tamamladı. Chicago “Whitney M. Young Magnet” Lisesi’ni 1981 yılında bitirdi.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...