OnePlus 3 ve 3T'ye Android O Güncellemesi Geliyor! - Teknozizi
OnePlus 3 ve 3T'ye Android O Güncellemesi Geliyor! - Teknozizi

OnePlus 3 ve OnePlus 3T, Google işletim sisteminin en yeni sürümü olan Android O‘ya güncellenmesi bekleniyor.

OnePlus kurucusu ve CEO’su Pete Lau iki telefonun bir tweet’te güncel tutulacağını açıkladı.

Tabi şuan herkesin gözü yeni çıkacak olan OnePlus 5’in üstüne yoğunlaşmış durumdalar. Ancak şirketin kökünün bulunduğu Çin’de, sayı 4’te negatif anlam taşıyor, bu yüzden OnePlus 4’ü atlıyor ve OnePlus 3 ve 3T’den sonra OnePlus 5’e geçiyor.

Yeni telefon, Android telefonlarda en yeni ve en güçlü sistemi olan Snapdragon 835 çipi üzerinde çalıştırlacaktır. OnePlus, önümüzdeki telefonda kamera kalitesini ve tecrübesini geliştirmek için DxOMark ile ortaklık kuruyor. Sızıntı görüntüleri OnePlus 5’in çiftli arka kamera sistemi kullanabileceğini gösteriyor.

OnePlus 5 büyük olasılıkla Android 7 Nougat ile birlikte satışa sunulacak ve 3 ve 3T sürümleri gibi, bu yıl platformun yaygınlaşmasıyla Android O’ya güncellenecektir.

İLGİLİ HABER:   Android O ile Yeni Farklı Emojiler Geliyor!

Birkaç sadık OnePlus taraftarları, OnePlus’dan gelen ve iki yıldan kısa süre önce duyurulmuş iki cihaz olan OnePlus 2 ve OnePlus X için güncellemelerin eksikliğini fark etti, ancak yeni OnePlus telefonlarından daha az yazılım güncellemesi gelmesini belirtiler.

Ancak henüz bir tarih belirlenmedi eğer sizde bu telefon üzerinde yoğunlaşmış durumda iseniz teknozizi’yi takip etmeyi unutmayın önümüzdeki günlerde açıklık verilmesi beklenmektedir.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...