OnePlus 5, Galaxy S8'den Daha Hızlı Olması Bekleniyor! - Teknozizi
OnePlus 5, Galaxy S8'den Daha Hızlı Olması Bekleniyor! - Teknozizi

OnePlus 5 , yakın bir zaman içinde piyasaya çıktığında Galaxy S8 ve Google Pixel XL’den daha hızlı olabilir.

Samsung Galaxy S8 ve Google Pixel XL’e karşı yeni akıllı telefon için uygulama yükleme sürelerinin dahili testini gösteren güvenilir bir kaynaktan OnePlus’a yakın bir grafik gönderildi.

Sonuçlar, en yeni akıllı telefon markası için umut vaat ediyor; OnePlus 5, uygulama yükleme testlerinin çoğunda rakiplerinden daha hızlı gözüküyor.

Bu tür sonuçları toplamak için kullanılan spesifikasyonlar hakkında bir söz yok ama OnePlus 5’in Snapdragon 835 yonga seti ve en az 6GB RAM paketi ile piyasaya sürmesi bekleniyor. Firma potansiyel olarak bu etkileyici görünümlü sayıları toplamak için yazılımın optimizasyonunu arttırıyor.

İLGİLİ HABER:   iPhone 8 Erkenden Start Verebilir!

Sonuçlar, OnePlus 5’in Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter ve Spotify gibi popüler uygulamaları açmanın yanı sıra Asphalt 8 ve Modern Combat 5 gibi en iyi oyunları açma konusunda Galaxy S8 ve Pixel XL’den daha hızlı olduğunu gösteriyor.

Peki ya iPhone?

Bu iç test sonuçları etkileyici görünse de, yeni OnePlus 5’in iPhone 7’ye karşı nasıl rakip kalmadığını bilmek isteriz tabi, çünkü Apple’ın ahizeleri sıklıkla kendi hız testlerimiz arasında en hızlı olanıdır.

Bu uygulama hızı testleri, OnePlus’daki dahili testlerden gelen rakamlarla gerçek olarak dünya kullanımında aynı performansı garanti edemiyor.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...