Oyuncular İçin Geliştirilmiş Muhteşem Işıklı Mause Pad! - Teknozizi
Oyuncular İçin Geliştirilmiş Muhteşem Işıklı Mause Pad! - Teknozizi

Oyun takılarındaki daha yeni eğilimlerden biri her şeye led ışıklarının eklenmesidir. Klavye mi? Led’ler . Fareler parlayan şeyleri geç . Kulaklıklar? Dang haklı, programlanabilir renkler var . Bardaklık mı? Evet, aslına bakarsak var. ( senin kadar şaşırdım )

Ve doğal ki, bu yazı konusu sıçan yastığı. Oyun şirketleri yıllarca ultra yüksek teknoloji yüzeyli oyuncular için özel fare yastıkları yapıyor ve razer, firefly fare yastığını led ışıklarıyla duyurduğunda, kaçınılmaz bir ilerleme hissetti. (o zamandan beri, corsair ve thermaltake’den de ışıklandırılmış pedler aldık .) ama firefly ancak razer’in chroma renk sistemiyle gerçekten ahenkli. Steelseries’in oyun takılarını hayranı iseniz ne olacak? O vakit olmak istediğin uber-seçkin pro gamer olabilmek için iyi mi olur da?

Neyse ki, sorununuz steelseries’ten yeni qck prism fare yastığıyla çözülür. Razer’in ateşböceği gibi, oyun oynatıcınıza harika bir aydınlatılmış dokunuş vermek için renkli ve programlanabilir aydınlatma özellikleri. Ve yeni fare yuvası steelseries’in prismsync sistemi ile uyumludur, bu nedenle tüm vitesiniz ahenkli bir şekilde aydınlanabilir.

Elbette, bir fare yastığı için ödenecek gülünç bir fiyat olan milyonlarca olası renkte ve sert polimer ile yumuşak kumaş seçenekleri içinde dolaşabilen çift taraflı bir yüzeye 59,99 dolarlık maliyet. Ve evet, bu fiyat için steelseries’in tertipli qck sıçan yastığından altısı satın alabilirsin.

Fakat qck prizmi gibi yanmazlar. Ve ışıklandırılmış bir sıçan pediniz yoksa, reel bir ustalaşmış oyuncu siz misiniz?

KAYNAK: http://www.theverge.com/circuitbreaker/2017/4/26/15439186/steelseries-qck-prism-light-up-mousepad-gaming-razer-firefly

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...