PES 2017 Android ve İOS İçin Ücretsiz Sürümü Yayınlandı! - Teknozizi
PES 2017 Android ve İOS İçin Ücretsiz Sürümü Yayınlandı! - Teknozizi

Konami, bugün yıllarca yüklemediği PES oyunlarının en son çıkan sürümü PES 2017’yi ücretsiz yayınladı.

Geçtiğimiz aylarda yalnızca belirli bölgeler için indirmeye sunulan (iOS için Avustralya gibi) PES 2017, şu an tüm Android ve iOS kullanıcıları tarafınca indirilebilir duruma geldi.

Android için 1.31 GB benzer biçimde yüksek bir boyuta haiz olan oyun için Google, kullanıcılarına indirme işlemini Wi-Fi ile yapmasını öneriyor. IOS’taki boyutu ise 1.59 GB. Android’te Lollipop 5.0 ve üzeri, iOS’te ise iOS 9 ve üzeri sürümleri destekleyen oyun için eğer telefonunuzda kısıtlı bir boş alan var ise öncelikle gerekli temizlemeyi yapmanızı öneriyorum. Zira indirmeye başladığınız anda ‘indirmek için kafi boş alanınız yok’ uyarısıyla karşılaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:   Pes 2018 Resmi Olarak Duyuruldu ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PES 2017 ile oyun deneyimi ve denetimü, bir önceki versiyonlarına göre biraz daha hassas ve de gerçekçi olacak. Barcelona, Liverpool, Borussia Dortmund benzer biçimde Avrupa takımları dışında Latin ABD ve Asya’daki en iyi ekip ve oyuncularla gerçek bir futbol dünyasının içine gireceğiniz PES 2017’de doğal Oyuncu Hareketi, hassas Geçiş ve Derinlemesine Taktikler ile konsol oyun keyfini mobilde yaşayacaksınız.

Arkadaşlarınızla ‘online oyun modu’ yardımıyla arzu ettiğiniz yerde ve zamanda futbol keyfini yaşayacağınız PES 2017’nin her iki işletim sistemi için indirme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...