Samsung Galaxy J7(2017) Çıkış Tarihi Ve Özellikleri Sızdırıldı! - Teknozizi
Samsung Galaxy J7(2017) Çıkış Tarihi Ve Özellikleri Sızdırıldı! - Teknozizi

Geçenlerde paylaştığımız J5(2017) Sızdı haberini okumuşsunuzdur, şimdi de J7(2017) sızdırıldı.

Galaxy J7 (2017) harika bir bütçe dostu sırası başka layık üyesi olmak için şekillendirmektedir ve en son hale donanım iyileştirmeleri tek satış noktası olmayacağını ortaya koymaktadır.

Cihazın Güvenilir simsarımız Roland Quandt ötesinde resmi açıklama geldi; Akıllı bir sıcak yeni işlemek görüntüyü paylaşmak için Twitter‘dan paylaşıldı. Bu kavramın doğru olduğunu varsayarsak, görüntü Samsung’un J7 (2017) ile ilginç bir yeni tasarıma gideceğini ortaya koyuyor.

Aksine önceki modellere, anten hatları açıkça aksanlı ve ilginç bir şekilde şekillendirilmiş. İşlev aynı zamanda renk seçenekleri açısından ne bekleyeceğimiz konusunda bir fikir verir ve daha açık renk, pembe, altın ve siyah renk tonlarına benzeyen “açık mavi mercan” ın meraklı bir gölgesi olma yolundadır.

İLGİLİ HABER:   Samsung Galaxy A3 (2017) İlk Güvenlik Güncellemesini Aldı!

Hatırlatma yaparak, yakın zamanda ABD’de yayınlanan J7 veya J7 Prime’ın değil de, muhtemelen Haziran ayında piyasaya çıkacak J7 temel 2017 haberinden bahsediyordu.

Selefi ile karşılaştırıldığında, bu yılki J7, birkaç kilit alanda bazı önemli gelişmeler görecektir. J7 2016’da yalnızca metal bir çerçeve bulunmasına karşın, tam metal gövdeye sahip olacak. Diğer önemli gelişmeler arasında, 1080p Full HD ekran, 13 MP selfie kam, bir parmak izi sensörü ve üstün LTE, pil ve RAM yer alıyor.

J7(2017)’nin önümüzdeki ay (Haziaran) piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ancak bu süre daha’da uzayabilir.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...