Samsung Galaxy J7 Android 7.0 Güncellemesi Alacakmı! - Teknozizi
Samsung Galaxy J7 Android 7.0 Güncellemesi Alacakmı! - Teknozizi

Galaxy J5 için Android 7.0 güncellemesi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Detaylara bakacak olursak Galaxy J7 kullanıcıları ne zaman Android 7.0 güncellemesine kavuşacaklar?

İki yaşında olan Samsung Galaxy J7 kesin bir Android 7.0 Nougat güncelleme kartında değildi. Bununla birlikte, Samsung, orijinal Galaxy J7’nin Android 7.0 Nougat’a güncellenecek kadar popüler olduğuna ne olursa olsun karar verdiği gibi görünüyor.

Aksi halde, Android 7,0 Nougat’lı Samsung Galaxy J7’nin (2015) niçin Wi-Fi sertifikasını aldığını açıklayamıyoruz. Cihaz orijinal Galaxy J7’nin piyasaya çıktığından beri etiketlendiği birçok model numarasından biri olan model numarası SM-J701M ile listelenmiştir.

Galaxy 7 için Android 7.0 güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

2015 yılında piyasaya çıkan Galaxy J7 için Android Nougat güncellemesi ufukta göründü. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda sızdırılan güncelleme tablosunda 2015 model Galaxy J7 yer almıyordu.

İLGİLİ HABER:   Çift Kameraya Sahip Galaxy S8 Plus'ın Görüntüleri!

Birçok kullanıcının aklında sorusu işareti bırakan Samsung, bu soru işaretlerini ortadan kaldıracak. Bugün ortaya çıkan detaylar ile birlikte Samsung, Galaxy J7 (2015) için WI-FI sertifikası aldı. Sızdırılan sertifika ile birlikte SM-J701M model numarasına sahip olan Galaxy J7 için Android Nougat güncellemesi alacağı belli oldu.

Samsung, Android 7.0 Nougat’ı Galaxy J7’ye sokarsa, akıllı telefonun bir yılda aldığı ikinci büyük OS güncellemesi olacaktır. Samsung’un orta menzilli el cihazı Android 5.1 Lollipop ile piyasaya sunuldu ancak geçen yıl bir Android 6.0.1 Marshmallow yayımlandı.

Her durumda, Android 7.0 Nougat, Galaxy J7’in (2015) alacağı son önemli OS güncelleştirmesi olacak, bu nedenle Android’de bulunan tüm yeni özellikler ve iyileştirmelerden yararlanmak istiyorsanız daha yeni bir aygıta geçmek en iyisi olacaktır tabi.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...