Samsung Galaxy S8 Ön Siparişi Rekor Kırıyor: 1 Milyon'a Ulaştı! - Teknozizi
Samsung Galaxy S8 Ön Siparişi Rekor Kırıyor: 1 Milyon'a Ulaştı! - Teknozizi

Samsung’tan her hafta bir satış rekoru geliyor. Galaxy s8, asya ve dünya pazarlarını paramparça etmeye hazır.

Insanlar, galaxy s8’i ve s8 plus’ı kore’de iyi mi bir bekletiyle karşıladılar kim bilir, ancak daha mağazalara inmeyen cihaz sadece ön siparişlerde ve yalnızca kore’de 1 milyon barajına çok kısa müddette ulaşmayı başardı.

Ilk yedi günde efsunk bir rekorla 500 bin barajını aşan samsung, anlaşılan o ki s8 modelleriyle rekorlara doymayacak. 7 nisan tarihinden buyana sadece 11 günde 1 milyon ön siparişe hangi yığın dayanır tahmin etmek zor, ama samsung bu yoğun ilgiye de önceden hazırmış şeklinde gözüküyor. Nitekim geçtiğimiz hafta ikiye katladığı üretim miktarını bu gidişle 4’e katlayacaklar gibi görünüyor.

Uzmanlar samsung’un yıl sonuna kadar 50 milyon galaxy s8 modeli satacağı mevzusunda hem düşünce gaslıküyor. Samsung ise bu mevzuda 60 milyon sevkiyat yapmaya hazır olacaklarını dile getirmişti. Ayrıca merak edilen bir öteki mevzu, exynos işlemcili s8’lerin satışı ile snapdragon işlemcili s8 modellerinin satışının ne düzeyde olacağı. Bunun için birazcık daha beklememiz gerek. ülkemizde satılacak bütün samsung galaxy s8 modellerinde şirketin kendi üretimi olan exynos işlemcileri kullandıklarını belirtelim.

İLGİLİ HABER:   Galaxy S8'in Yeni Görsel ve Videosu

Her şey kore merkezli dev için yolundaymış gibi gaslıküyor. Bakalım böylesine bir fiyat politikasına karşın kısa sürede yakalanan görkemli satış sayılarına apple, iphone 8 ile iyi mi cevap verecek. Hiç bir şeyi kaçırmamak için takipte kalmaya devam edin.

KAYNAK: http://www.webtekno.com/samsung-galaxy-s8-on-siparisleri-1-milyona-ulasti-h28003.html

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...