Samsung, Galaxy S8!

Aynı raporda LG G6’nın mağazalara 10 Mart’ı çarptıracağı söyleniyor.

Samsung’un bir sonraki amiral gemisi smartphone’u olan Galaxy S8 ile ilgili birçok sızıntı yaptık ve şimdi ilk başlatma kokumuzu aldık. ET Haber’den “bir mobil şebeke sağlayıcısı için üst düzey bir yetkili” ismini veren bir rapora göre Samsung, S8’i 21 Nisan’da dünya çapında satışa sunacak. Bu bildirildi 29 Mart’ta New York’ta telefonun bir açıklanması takip edecek – biz zaten tarafından bildirilen görüldü ettik bir tarih diğer kaynaklar .

Sızıntılara inanılırsa Mart ayında iki yeni Galaksi göreceğiz – S8 ve S8 +. Eski bir olduğu bildirilmektedir 5.7-inç ekran ikincisi canavarca sahipken, 6.2-inç ekran . Ayrıca, her cihazda en üst düzeyde Snapdragon 835 işlemci, 4GB RAM ve 12 megapiksel çözünürlüğünde arkaya bakan bir kamera bekliyoruz. Diğer söylentiler arasında, S8 + için iris tarayıcı işlevselliği (ilk olarak kötü notasyonlu Not 7’de görülüyor) ve şimdi standart olan IP68 toz ve su direnci her iki cihazda da bulunuyor. S8’in ana yeni özelliği, ince çerçeve ve yuvarlatılmış köşelerle düğünsiz bir tasarım gibi gözüküyor .

İLGİLİ HABER:   Samsung, Smart Switch Yeniden Tasarlıyor!

ET News’dan yeni rapor , LG’nin bir sonraki amiral gemisi olan G6’nın 10 Mart’ta satışa çıkacağını iddia ediyor. Cihazın birkaç gün içinde MWC’de duyurulacağını zaten biliyoruz ve telefonun geniş açılı bir çift kamera sistemi ve 18: 9’luk bir özelliğe sahip olağandışı uzunlukta 5.7 inç ekran ile donatılmasını bekliyoruz.

TZ – TEKNOZİZİ

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...