Samsung Note 8, iPhone 8'den Önce Açıklanabilir! - Teknozizi
Samsung Note 8, iPhone 8'den Önce Açıklanabilir! - Teknozizi

Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8 + modellerini piyasaya çıkardığı andan itibaren bir sonraki amiral gemisi için söylentiler yaymaya başlandı.

Hatırlarsınız ki Samsung şirketi geçen sene çıkardığı Note 7 ile gündeme “Bomba” gibi düşmüştü. Yani anlıyacağınız çıkardığı Note 7’lerin öcünü Note 8’de bulmak istiyor.

Galaxy Note 8’in çift kamera ile kurulacağı ve 6.3 inç büyüklüğünde, Uçtan uca ekran ile gelmesi bekleniyor.

Bununla birlikte, Note 8 gerçekten 6.3 inç ekrana sahipse ve Samsung’un şu anki amiral gemileri ile piyasaya sürülen 9: 18.5 en-boy oranını muhafaza ediyor ise, Galaxy S8 + ‘den ayırt edecek çok şey olmayacaktır. Samsung, Note 8’i alakalı hale getirmek için, özellikle de cihazın Galaxy S amiral gemileri ile aynı türde Bixby Ekranıyla birlikte geleceği yönünde söylenti bulunduğunu düşünerek bir çok ilave özellik paketi gerektirebilir.

İLGİLİ HABER:   Samsung'un İşte Yeni Amiral Gemileri S9, S9+ ve Note 9'un Ekran Boyutları!

Özellikle son söylentilere göre Ağustos ayı sonlarında yeni Galaxy Note’ı piyasaya çıkarmayı planladığını düşünerek, Samsung’un ne yaptığını bildiğini güvenle varsayabiliriz. Bu, duyurusunu, ana rakibine karşı yarışta bir miktar avantaja sahip olacak yeni iPhone 8’in önüne koyacak.

Genellikle Samsung, yeni Notları tüketici elektroniğiyle ilgili en büyük açıklama alanlarından biri olan IFA’da duyurması beklenmesine rağmen. Bu yıl için, gösteri 1 Eylül’de başlayacaktır, bu nedenle Güney Koreli teknik devlerin resmi olarak Galaxy Note 8’i bir ya da iki gün önce açıklayacak ve tüketicilere IFA’da deneyim kazandıracak gibi görünüyor.

Yeni söylentinin doğru olup olmadığını yalnızca zaman gösterecektir, ancak kesinlikle gerçek bir biligi olarak görünmüyor.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...