Samsung'un İşte Yeni Amiral Gemileri S9, S9+ ve Note 9'un Ekran Boyutları! - Teknozizi
Samsung'un İşte Yeni Amiral Gemileri S9, S9+ ve Note 9'un Ekran Boyutları! - Teknozizi

Samsung’un 2018 model amiral gemileri hakkında bilgiler gelmeye başladı. Edinilen bilgilere göre Galaxy S9, S9+ ve Note 9’un ekranı bir önceki modellerine sadık kalacak.

Gelecek yıl Galaxy S9 ve S9 + ‘ın korunduğu “endüstri kaynakları” na göre, bu durumun büyük bir sürpriz olarak gelmesi değil, şu anki S8 ikilisiyle aynı 5.77 “ve 6.22” ekran çaprazlarını kullanması bekleniyor. Kaçak, yakında çıkacak olan S9 panellerinin özelliklerini özetleyen şirket ekran yapım yan kuruluşu Samsung Display’e verilen emir sayesinde engellendi.

S9 ve S9 + ekranların da yanlara doğru kavisli olmaları ve minimum ve üst çerçeveleri olması ve Samsung’un bu yıl amiral gemisi ile tanıttığı “sonsuzluk” tasarımına sahip olması bekleniyor. Bununla birlikte, S9 ile Samsung, OLED paketi ile görüntü parmak tarayıcıyı ikinci kez denemek için çalışacak – S8 için yapacak zamanı olmayan bir şey ve muhtemelen Not 8 için de var. Böylece, Samsung, yeni S9 özelliklerinin çoğunu kapanışın altında ve yazılımın bu baharda gösterişli yeni Infinity tasarımını tanıtması nedeniyle oldukça açıklanabilir olan yazılım bölümünde tutacak.

İLGİLİ HABER:   Samsung Galaxy S8 ve S8+ "Kırmızı Ekran" Sorunu Çözüldü!

Samsung'un İşte Yeni Amiral Gemileri S9, S9+ ve Note 9'un Ekran Boyutları!

Yayınlanan raporda Samsung’un 6.32 inçlik Note 9 panelini üretmeye başladığını ve aslında bu panelin Note 8’de yer alan panelle aynı olduğu düşünülüyor.

Kendi boyutunu sonunda bulan Samsung, sizce aynı boyutlarla telefon çıkarırsa tepki çeker mi?

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...