Samsung'un katlanabilir Telefonu

Uzun bir süredir katlanabilir akıllı telefonlar üzerinde çalışan Samsung bu telefonun çıkış tarihini netleştirmeye çalışıyor.

 Samsung mobil teknolojide yeniliklere öncülük etmeye devam ediyor. Katlanabilir ekran patentini daha önceden alarak bunu yapacağının sinyallerini veren marka şimdi de bu modelin çıkış tarihini sızdırdı.

Gelecek yeni modelin isminin Galaxy X olacağı söyleniyor. Samsung’un 2017’nin son çeyreğinde bu modeli üreteceği ancak seri üretime geçirmeyeceği konuşuluyor. Yeni çıkacak telefon dünyada bir ilk olacak. Daha önce böyle bir modelin olmadığını düşünürsek bu teknolojinin bu kadar hızlı üretilmesini beklemekte biraz iyi niyet olur. Ancak 2018’in ortalarında gelmesi beklenen telefon bir sürü denemeye tabii tutulacak. Kullanılan malzemenin kaliteli olması ve kullanım süresince hiçbir sorun çıkarmaması için oldukça dikkat edilecek. Dolayısıyla da bu süreç biraz uzayacak.

İLGİLİ HABER:   Samsung Note 8, iPhone 8'den Önce Açıklanabilir!

Yani telefonun 2017’nin ortalarında çalışmalara başlanacağı, yılın sonlarına doğru detaylarının tamamen açıklanacağı ve 2018 ortalarında da satışa çıkarılacağı iddia ediliyor.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...