Sony, Xperia XZ ve Xperia X için Android 7.1.1 Nougat Getiricek! - Teknozizi
Sony, Xperia XZ ve Xperia X için Android 7.1.1 Nougat Getiricek! - Teknozizi

Sony , Android 7.1.1 Nougat güncellemesini Xperia XZ ve Xperia X Performansı’na dahil etti . Güncelleme, 41.2.A.2.199 yapı numarasıyla güncellenicek ve 1 Nisan Android Güvenlik yamalarını sunacak.

Haberler , güncellemenin tipik Android 7.1 özellikleri ile birlikte geldiğini belirten Sony hayranları Xperia Blog ile geliyor ancak Sony’ye özgü herhangi bir kitlenin referansını vermiyor.

Sony Xperia XZ ve X Performance, geçen yıl Android Nougat’a yükseltme işlemini ilk alan Aralık ayı başlarında gerçekleştirilen ilk cihazlar arasındaydı ve Sony’nin 7.1.1 sürümüne ayak uydurmasını sağlamak çok  güzel.

Bu arada Sony Z5 serisi XZ ve X Performansından sonra yaklaşık 6 hafta içinde Nougat’ı almaya başladı (bu hatalar böceklerden dolayı geçici olarak durdurulabilir) bu, 7.1.1 sürümünü piyasaya sürmeyi beklediğinizin bir göstergesi olabilir.

Güncelleme yakında elinizdeki cihazınıza ulaşacağına dair bir bildirim gönderilecek, ancak zaten mevcut olup olmadığını kontrol etmek için yazılım güncelleme sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İLGİLİ HABER:   Playstation 5 Geliyor, İşte Özellikleri

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...