Sosyal Medyada İstediği Kişiyi Fenomen Yapan Adam : Greg Baroth - Teknozizi
Sosyal Medyada İstediği Kişiyi Fenomen Yapan Adam : Greg Baroth - Teknozizi

Sosyal medyanın ünlü fenomenlerinin birkaç tanesini oluşturmada yardımcı olmuş adam Greg Baroth, çok kıskanılacak bir hayat yaşıyor.

Youtube, İnstagram gibi alanlarda ülkemizden de ünlüler bulunuyor. Bunlar arasında çok ünlü isimler var. Biz burda hepsinin ismini tek tek sayamadığımız kadar ki bu ünlüler kendi çabaları ile fenomen olmaya çalıştılar ve oldular’da. Örnek olarak Orkun Işıtmak, Youtube’da ilk videolarını oyun çekerek popüler hale gelen youtuber şuan dünyanın herbiryerine giderek eğlenceli videolar çekiyor. Buna benzer herkesin tanıdığı çocıklardan tut yaşlılara kadar ki şuan youtube’de en çok aboneye sahip PewDiePie’de yer alıyor.

Youtube fenomenlerinin dışında tarzıyla fark yaratan Instagram fenomenlerinin sayısı da bir hayli fazla. Ülkemizde özellikle dünyada bir akım haline gelen Nusret, bunlardan birisi. Özellikle genç arkadaşlarımız kendilerine sosyal medyanın bu alanlarında ün kazandırmaya çalışıyorlar. Güzel şeyler yapıyorlar yapmasına da ancak Greg Baroth isimli arkadaşımız, kendisine onlara karşı bambaşka bir meslek edini vermiş.

İster Youtube ister Instagram hiç fark etmez Baroth, sizi daha başarılı bir fenomen yapmak için uğraşıyor. Youtube veya Instagram yıldızları oluşturması ile ünlü Greg Baroth, aklınıza gelebilecek birçok kişi ile birlikte çalışmış. Örneğin canınız yılan sevmek istedi, Baroth’a söylemeniz yeterli olacaktır. Bugüne kadar birçok dünyaca ünlü fenomenle iletişim halinde olan Baroth, Rap yıldızı Wiz Khalifa’dan absürt fenomen Dan Bilzerian’a kadar birçok ünlü isimle iletişim haline girmiş.

İLGİLİ HABER:   Snap Kameralı Gözlükler Piyasada!

Baroth ilk yılında 75.000 dolardan fazla para kazandığını belirtti. Üstelik yalnızca 21 yaşındaydı. Şu anda Los Angeles’da 700.000 dolarlık bir evde oturan Baroth, Dan Bilzerian’dan sağlam paralar kazanmış gibi duruyor.Bilzerian’la hala samimi olduklarını belirten Baroth, aynı zamanda bir başka sosyal medya fenomeni “Mini-Me” Verne Troyer’ın ünlenmesine katkıda bulundu.

Baroth, ünlüleri daha fazla ünlü yapıyor gerçekten. Adamın hayatının baharında diyebiliriz.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...