Söz Dizisi Dünya Sıralamasında İlk 5'e Girmeyi Başardı! - Teknozizi
Söz Dizisi Dünya Sıralamasında İlk 5'e Girmeyi Başardı! - Teknozizi

Ülkemizin en iyi izleyici kapasitesine haiz üstelik en büyük prodüksiyona sahip asker dizisi SÖZ, tüm dünyada ‘en çok sevilen yeni yapımlar’ kategorisinde ilk 5’e girmeyi başardı.

Ülkemizde bugüne kadar yapılan gelmiş geçmiş en büyük prodiksyona haiz asker dizisi SÖZ, elde ettiği başarıyla beraber yayınlandığı her gün toplumsal medyada da sıkça mevzuşulan bir dizi haline geldi. Normal olarak dizi bu kadar sevilince, büyük bir başarıya ulaşması da kaçınılmaz oldu.

Dünyanın en büyük medya çözümleme şirketlerinden The Wit tarafınca yapılan tüm dünyada maksimum izlenen ve izleyicilerin sevmiş olduği yeni yapımlar ile ilgili hazırlanan listede, Türk yapımı SÖZ dizisi 5.Sıraya yerleşti. Böylelikle SÖZ, toplumsal ağlardaki mevzuşulma oranıyla birlikte yapılan çözümleme sonucunda yeni yapımlar içinde dünyanın en sevilen dizileri arasında yer aldı.

Toplumsal ağlarda gerçekleştirilen analize bakılırsa SÖZ dizisi en çok kaliteli prodüksiyonu ve senaryosuyla övülürken listede SÖZ’ün haricinde Breaking Bad gibi dünyaca ünlü yapımlar da boy gösterdi. Gerçekten deneyimli ekibi ve başarılı prodüksiyonuyla star TV’de gösterilen SÖZ dizisi daha nice başarılara imza atacak benzer biçimde görünüyor.

İLGİLİ HABER:   Vizyondaki En Güzel 5 Film - 6 Mayıs 2017

Söz Dizisinin Anlamı Nedir ve Hangi Kanal da Oynuyor?

İstanbul’da yaşanan büyük bir terör saldırısı sonucu onlarca insanın hayatını kaybetmesi ve bu facianın ülkede büyük bir infiale yol açması ile Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu’nun hayatı da bir yeni bir akışa sürüklenir. Saldırıyı üstlenen terör örgütü ikinci bir eylem olarak sivil bir vatandaşı kaçırınca, örgütün ele başını yakalamak ve kurtarma çalışmasını tamamlamak için Özel Kuvvetler Komutanlığı bünyesinde yeni bir tim oluşturulmasına karar verilir. Dizinin kısa konusu budur, ayrıca Söz dizisi Star TV’de her Pazartesi saat 20:00’de.

KAYNAK: WebTekno

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...