Tam 20 Yıl Boyunca Dişini Fırçalamayan Adamın Süper Değişimi! - Teknozizi

Çocukken hepimiz diş fırçalamayı üşenerek yapıyorduk ancak bu seferki çok başka (Hiç mi Dişlerin ağrımadı pislikten be yahu)

Neyse konuya geçelim, Halbuki bir yıkamayı atlama düşüncesi iğrenç görüyorduk. Ancak bir kelime ile Yapamazdım diye biliyordunuz.

Bu adam açıkça bu formaliteleri atlamaktan büyüdü.

21 yaşındayken dişlerini 20 yıl ya da daha sonraları fırçalamamış ve fakir bir diyetle gruplandırılması onları tamamen mahvetti.

Dişhekimine gitmenin gülünç bir şekilde bir sürü insan için sinir bozucu bir şey yapmasına yardımcı olmaz. Bazı gaddar metali ağzına itiyor, parmaklarını oraya doğru sokuyor ve sayıları bağırıyor, öğleden sonra geçirmek için harika bir yol değil.

Aslında inci beyazlarını gençken fırçalamaya teşvik edilmedi ve bu yüzden onlar hakkında gerçekten karışık değildi, ama açıkçası onun güven eksikliği ona ulaştı.

Tam 20 Yıl Boyunca Dişini Fırçalamayan Adamın Süper Değişimi!

Onların sıralanmasını sağlamak için Kanal 4’ün Utanç Verici Organlarına gitti ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde doktor, kendisine yeni takılan dişler hayatta kalacaksa yaşam biçimini değiştirmesi gerektiğini söyledi.

Dişlerini günde 17 kez fırçalamasını istiyor, değil mi?
Yeni kaplamalar takıldığını, tıraş ve saç kesimi yaptığını ve düşük olduğunu gördüğünde güzel görünüyordu.

Şüphesiz ki programın bize verdiği ders gayet açık: Dişlerinizi fırçalamayı unutmayın.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...