Turkcell Dün Akşamki Olay Nedeniyle Herkese Bedava İnternet Verdi! - Teknozizi
Turkcell Dün Akşamki Olay Nedeniyle Herkese Bedava İnternet Verdi! - Teknozizi

Dün akşam Turkcell’in şebeke çökmesinden dolayı her kullanıcısına bedava 1GB internet hediye etti.

Dün akşam bazı istasyonlardan kaynaklanan sorundan ötürü kullanıcılarının mobil internete erişimi konusunda sıkıntı yaşamasına sebep olan Turkcell, herkese özür maiyetinde 1 GB’lik bedava internet verileceğini duyurdu.

Bildiğiniz üzere Turkcell dün akşam saatlerinde yaklaşık 2 saatlik bir mobil internet kesintisi yaşamış, kullanıcılarını ciddi bir sıkıntı içerisine sokmuştu. Durumun farkında olan şirket, müşterilerinin gönlünü nasıl alacağını konusunda Twitter’da bir anket düzenlemiş, çoğunluk ise 1 GB hediye internet talebinde bulunmuştu.

Turkcell, dün akşam başlattığı ankette kullanıcılarına “Şebekemizde meydana gelen geçici sorun sebebiyle tüm Turkcell’lilerden özür dileriz. Hangi hediye ile sizi daha fazla mutlu edebiliriz?” şeklinde soru sormuş, anket sonucundan 1 GB internet çıkmasıyla da bugünden tüm Turkcell’lilerin hatlarına 1 GB internet paketini tanımladı.

İLGİLİ HABER:   Yandex ve Turkcell'den Arama Motoru "Yaani"

Yukarıdaki görselden de görebileceğiniz üzere şirket, söz konusu talebe olumlu karşılık verdi ve tüm kullanıcılarına 1 hafta geçerli olmak kaydıyla 1 GB hediye internet verdi.

Turkcell Hesabım uygulamasını kullanarak 1 GB internet paketini görüntüleyebilirsiniz.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...