Uber'in Eski YouTube Kanalından Eğlenceli Anlar - Teknozizi
Uber'in Eski YouTube Kanalından Eğlenceli Anlar - Teknozizi

Her yerde “kabinler” olarak bilinen parlak sarı savaş arabalarını alıyorduk. Onlar pahalı, bulmak zor ve uygunsuzdu, ancak daha iyi çözümler henüz mevcut değildi. Sonra UberCab adlı küçük bir şirket, araba kullanma konseptini benimsemeyi ve çok daha fazla para ve yabancıyı dahil etmesini önerdi.

Bugün, UberCab’i yalnızca “Über” olarak adlandırıyoruz, ancak yine de UberCab’in eski YouTube kanalını görüntüleyebilirsiniz . Ve bu, yalakaya değer bir neşe altın madeni.

Bir videoda, “über” kelimesinin ne anlama geldiğini sandıklarını rastgele insanlara (ve bir köpeğe) sorarlar. Çoğunlukla “bilmiyorum” ve “Almanlar için” bitti. “Fakat hemen” Ubermensch “,” Naziler “,” Blitzkrieg “ve” Blitzkrieg “kelimeleri ile birleştiler. Metamfetamin, “Ubermensch uyuşturucusu” olarak adlandırıyor. Über editörleri bile “????” yazıyor. ( İkinci Dünya Savaşı’nin her iki tarafındaki ordu askerlerine amfetaminlerle dolu olsa da, tamamen yanlış değildir.)

İLGİLİ HABER:   Youtube Mobil Platformlar İçin Canlı Yayın Özelliğini Sundu!

En sevdiğim yıldızlar göğsüne bir telefonla mavi bir leotard içinde süper kahraman – UberCab’in içtenlikle umutlandırdığı bir maskot girişimi “Übermensch” olarak adlandırıldı. Eski çağlardan kalmış bir metin okuma video yapımcısı kullanılması 2010’da, süper kahramanın toplu taşıma araçlarının kötü durumu ve UberCab’in San Francisco’yu Avustralyalı aksanlı erkek Siri sese nasıl kaydedeceği hakkında rampalar.

Günümüzde Ubero kullanarak yakalandılar çünkü bize yalakalık yapar gölgeli bir yazılım veya kişileri işe sürerken veya bir çözüm bulamadığı edilmemelidir cinsel taciz sorunu. Koşarken daha masum bir zamanı tekrar bulmak yatıştırıcı bir şeydi, çünkü bu sadece garipti.

KAYNAK: https://thenextweb.com/apps/2017/04/24/ubers-old-youtube-channel-comedy-gold/#.tnw_lJRZ3TU8

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...