UFC Dövüşcüleri İle Dövüşebileceğiniz VR Gözlük! - Teknozizi
UFC Dövüşcüleri İle Dövüşebileceğiniz VR Gözlük! - Teknozizi

Samsung tarafından gelen açıklamalar doğrultusunda UFC, X-Games ve Live Nation ile Gear VR için partnerlik anlaşması yapıldığını açıkladı.

Samsung tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Gear VR desteği için UFC, X-Games ve Live Nation ile partnerlik anlaşması imzalandı. Anlaşmaya göre önemli etkinlikler Gear VR sahipleri tarafından sanal gerçeklik desteğiyle izlenebilecek.

Maçlar ya da konserler nasıl izlenecek?

Öncelikle bu durumda iki seçeneğimiz bulunuyor. İlk etapta halihazırda Gear VR sahipleri için VR Live Pass hizmetinin ücretsiz olarak verileceğini belirtelim. VR Live Pass on Gear VR adı verilen etkinlikler de Haziran ayının başından itibaren Gear VR sahipleriyle buluşacak. Kullanmak için Samsung’un VR uygulamasını çalıştırmanız yeterli.

VR Live Pass adı verilen bu servis sayesinde Gear VR kullanıcıları canlı eğlence etkinliklerini, çeşitli performansları ve UFC dövüşlerini sanal gerçeklik desteği ile izleyebilecek. Bununla birlikte Samsung, Gear VRplatformunu 45 yeni ülkede de kullanılabilir hale getirecek.

VR Live Pass sayesinde ilk etapta UFC 212: Aldo vs Holloway müsabakası izlenebilecek. Bununla birlikte X-Games Minneapolis de izlenebilecek etkinlikler arasında. Son olarak da Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenecek bir etkinlikle Dünya’nın dört bir yanından katılan müzisyenlerin konserleri yer alacak.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...