Ünlü Müzisyen PSY, Youtube'dan Elmas Buton Aldı! - Teknozizi
Ünlü Müzisyen PSY, Youtube'dan Elmas Buton Aldı! - Teknozizi

Güney koreli şarkıcı psy, kanalının 10 milyon aboneye ulaşmanın şerefine youtube tarafından elmas buton aldı.

Youtube, belirli abone sayısına ulaşan kullanıcılara çeşitli plaketler gönderiyor. örneğin 100 bin aboneye ulaşıldığında gümüş buton veya 1 milyon aboneye ulaşıldığında altın buton şeklinde birçok plaket yer ediniyor. ülkemizde bunu hemen hemen alabilen bir kanalın olmadığı ve 10 milyon aboneye ulaşan kanallara verilen elmas buton, yeni bir kişiye daha gönderildi. Youtube’da en fazla izlenen video dahil birçok alanda başarılı olan psy’nin kanalının 10 milyon aboneye ulaşması şerefine gönderilen elmas buton, psy’i harekete geçirmiş ve ünlü sanatçı, buton için bir video hazırlamış.

Butonlar doğal ki altın veya elmastan yapılma olmuyorlar. Elmas butonlarda çok ağır bir krom kullanılıyor. Bu da hediyenin hem şık bununla birlikte kaliteli görünmesini sağlıyor.

10 milyon abone sayısına ulaşan biroldukca yabancı kanal bulunuyor. Pewdiepie, 50 milyon özel butonu olan yakut butonu bile almayı başardı.

Psy’nin imzasını taşıyan biroldukca şarkı 1 milyar imajlenme barajını geçerken, çıkış yaptığı parça olan gangam style’ın 3 milyar izlenmeye dayanarak youtube’un en fazlaca izlenen videosu olduğunu da belirtelim. En yeni videolarında bile milyonlarca yayınlanma yakalayan psy, böylece 10 milyon butonu alan kişilerin arasına katıldı.

Türkiye’nin gerçek dostu olan cenup kore’lilerin ne kadar saygılı olduğunu bir kere daha kanıtlayan psy, video aracılığı ile takipçilerine ve youtube’a teşekkür etti.

KAYNAK: WebTekno

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...